Vrtačky a šroubováky EXTOL CRAFT
PodkategorieZrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1300mah EXTOL CRAFT 402400
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL CRAFT 401182
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Aku šroubovák FLEX PD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485SFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1300mah, v tašce EXTOL LADY 402401
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 20/812 R+L Güde 55208
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Sádrokartonářský šroubovák TBS 710 Güde 58132
-28%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Jmenovitý příkon: 710 W
- Volnoběžné otáčky: 0 - 4.000 ot./min.
- Max. krouticí moment: 9,8 Nm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791152, vrtací šroubovák aku, 16,6v li-ion (2x), 2000mah EXTOL INDUS...
| Napětí akumulátoru: | 16,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891152 vrtací šroubovák aku, 12v li-ion (2x), 1500mah EXTOL PREMIUM ...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Sloupová vrtačka GSB 25 R+L Güde 55423
-31%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 400 V
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 20/812 Güde 55206
-30%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 16/605 Güde 55202
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Akumulátorový šroubovák s příklepem BSB 18-201-30K Güde 58504
-30%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1500mah EXTOL PREMIUM 8891150
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Sloupová vrtačka GSB 20/812 Güde 55210
-30%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION Powerplus POWC1061
-10%
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
AKU VRTACÍ ŠROUB.BS 12-201-20K Güde 58602
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
Proma ZPM-50 - Elektrický stacionární závitořez
- Elektrický stacionární závitořez PROMA ZPM-50 je pomocníkem mnoha instalatérů, plynařů a topenářů.Závitořez je přístroj, který pomáhá vytvářet závity na trubkách. Závitořez pracuje na principu soustružení závitu na čistou trubku. Výsledný efekt je dán podle toho jakou výměnnou hlavu použijeme. Je potřeba použít na danou velikost trubky odpovídající řeznou hlavu.Stacionární elektrický závitořez tvoří převážně skupina litinových odlitků. Pohon
- stacionárního elektrického závitořezu zajišťuje jednofázový motor, který je přes
- převodovou skříň připojen přímo ke vřetenu stroje. Součástí převodové skříně je čerpadlo
- pro řezný olej, které důmyslným způsobem zajišťuje stálé chlazení při řezání, nebo dělení
Není skladem
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00416
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 320 mAh |
| Max. krouticí moment: | 0.4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP15220
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00425
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
Proxxon Úhlová vrtačka s dlouhým krkem LWB/E
-4%
- 220 – 240 V.
- Příkon max. 100 W. 3 000 – 15.000 ot./min.
- Délka 270 mm.
- Hmotnost 550 g.
Není skladem
ASP 202-2B Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Není skladem
EVM 32 Magnetická vrtačka NAREX
-4%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 900 W
- Otáčky naprázdno: 600 ot./min
- Upínání: 19 mm Weldon (3/4")
Není skladem
Stolní vrtačka OPTIdrill DX 15 V 3020155 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 12 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 15 mm
- Max. vrtací hloubka: 60 mm
- Vyložení: 235mm
Není skladem
Vrtačka příklepová 1000W SKIL 6398A
-2%
- Příkon: 1,000 W.
- Průměr sklíčidla: 13 mm.
- Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm.
- Max. průměr vrtání do zdiva: 20 mm.
Není skladem