Zakoupilo již více než
1500 spokojených zákazníků
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION Powerplus POWC1061


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Skladem - do 3-5 dnů u Vás | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||
| Kód produktu | POWC1061 | EAN | 5400338078811 | ||||
| Výrobce | Powerplus | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
1 199 Kč
Ušetříte 165 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 855 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 1 034 Kč | ||||||
Technická data:
- Napětí: 16 V
- Kapacita akumulátoru: 1.300 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.400 min⁻¹
- Nastavení momentu: 18 plus 1
- Max. utahovací moment: 30 Nm
- Sklíčidlo: 10 mm
- Doba nabíjení baterie: 3 - 5 hod.
- Hmotnost: 1,2 kg
Popis:
- 2 rychlosti
- LED pracovní světlo
- Rychloupínací sklíčidlo
- Přepínač zpětného chodu
- Rychlé zastavení
- Měkčené držadlo
Rozsah dodávky:
- 1x AKU vrtačka
- 1x akumulátor 16V 1.300 mAh Li-Ion
- 1x nabíječka
| Napětí akumulátoru | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení | 1 ks |
| Kapacita baterie | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment | 30 Nm |
| Typ motoru | Uhlíkový |
| Max. otáčky | 1400 min-1 |
| Led osvětlení | Ano |
| Balení | Papírová krabice |
| Příklep | Ne |
| Včetně příslušenství | Ano |
| Max. rozsah sklíčidla | 10 mm |
| Váha | 1.2 kg |