Vrtačky a šroubováky EXTOL CRAFT
PodkategorieZrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1300mah EXTOL CRAFT 402400
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL CRAFT 401182
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Vrtačka s příklepem, click-lock, 1100w EXTOL PREMIUM 8890052
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
ŠOUBOVÁK VRTACÍ BS 12-202-20K Güde 58603
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
EVM 40-2 M Magnetická vrtačka NAREX
-4%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 050 W
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 300 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 600 /min
Není skladem
Proma PTB-16/230V R - Stolní vrtačka s rychloupínacím sklíčidlem
- Stolní sloupová stojanová vrtačka PROMA PTB-16/230V R Stolní vrtačka PROMA PTB-16/230V R je ekonomicky výhodná stolní vrtačka, u které je převod síly z jednofázového 230V motoru na vřeteno zajištěn klínovými řemeny přes čtyřstupňové řemenice. Díky své výbavě a hliníkovému tělu motoru je vrtačka ideální pro kutily a výukové dílny (školící zařízení).Hlavní výhody
- Výkonný motor v hliníkovém pouzdře s vysokým krouticím momentem v provedení IP 54
- Přesné rychloupínací sklíčidlo 1-16 mm je v základní výbavě stroje
- Kvalitní kuličková ložiska zajišťují vysokou přesnost chodu vřetena Použití vyvážených řemenic a kvalitních řemenů garantuje klidný a tichý chod Rozměrný stůl s výškovým nastavením pomocí ozubeného hřebene Stůl je možno naklápět v rozmezí ±45°Dodáváno s T-drážkami na rovné, přesně obrobené ploše základové desky Přesné rychloupínací sklíčidlo je součástí dodávky Obrobená plocha základny pro upínání vyšších obrobků Pohodlné ovládání pomocí ergonomicky tvarovaných rukojetíRozteč drážek stolu je 133 mm - vhodné pro upnutí svěráků PROMA SV-100, SVP-100 a SVV-100. Možné použít i větší svěráky bez možnosti upnutí ke stolku.Součásti dodávky sloupové vrtačky PROMA PTB-16/230V RRychloupínací sklíčidlo 1 - 16 mm /B 16 Upínací trn MK 2 / B 16 Ochranný kryt sklíčidlaVyrážecí klín trnu sklíčidla Servisní nářadí
Není skladem
Pistolový šroubovák PS-C PRO 2404125 Aircraft
-12%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 238 l/min
- Max. utahovací moment: 3 - 8 Nm
- Upnutí: 1/4"
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 2BAT Powerplus POWX00422
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 1.500 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.400 min⁻¹
- Nastavení momentu: 18plus 1
Není skladem
Makita DS4012 Vrtačka 13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 600 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
Není skladem
Vrtačka příklepová 1050W SKIL 6745GA
-2%
- Akustický tlak: 94.2 dB(A).
- Akustický výkon: 105.2 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5 m/s².
Není skladem
Vrtačka příklepová 700W SKIL 6290AA
-2%
- Akustický tlak: 94.
- Akustický výkon: 105.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): 3.0.
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891150T
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Makita DDF482RFX1 Aku vrtací šroubovák s příslušenstvím Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Není skladem
Fds 10155-a aku šroubovák fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3.5 Nm |
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 14/509 Güde 55201
-24%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v, li-ion (2x), 1500mah TOTAL TDLI12208
- Baterie: 12V
- Kapacita baterie: 1500mAh
- L/p chod: ano
- Max. utahovací moment: 20Nm
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 20v li-ion (2x), 2000mah TOTAL TDLI200215
- Baterie: 20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,3kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
- L/p chod: ano
Není skladem
ŠROUBOVÁK BSB 12-202-20K Güde 58606
-23%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
ŠROUBOVÁK VRT. S PŘÍKLEPEM Güde 58605
-28%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
Sloupová vrtačka GSB 25/1100 VARIO Güde 55222
-31%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 13 PRO Güde 55214
-24%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Sloupová vrtačka OPTIdrill DH 28 BV 3020430 Optimum
-12%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 24 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 28 mm
- Max. vrtací hloubka: 105 mm
- Vyložení: 200mm
Není skladem
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791802
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
| Max. otáčky: | 2000 min-1 |
Není skladem
Stolní vrtačka OPTIdrill DH 18 V 3020220 Optimum
-12%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 16 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 18 mm
- Max. vrtací hloubka: 65 mm
- Max. závitovací výkon: M10
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891802, vrtací šroubovák aku, 18v li-ion (2x), 1500mah EXTOL PREMIUM...
- Baterie: 18V Li-ion (2x)
- Hmotnost s baterií: 1,3kg
- Kapacita baterie: 1500mAh
- L/p chod: ano
Není skladem