Nabídka pracovní pozice

Nabídka práce: Skladník / asistent prodeje
Firma ELESPO – Praha 8 - Palmovka, Na Žertvách 881/40

Jsme rodinná zavedená firma s dlouholetou tradicí, zabývající se prodejem (kamenná prodejna i e-shop) a distribucí stavebního i běžného nářadí, zahradní techniky a příslušenství. Už od založení se jako jedna z mála firem na trhu, ve velké míře věnujeme také záručnímu i pozáručnímu servisu strojů a zahradní techniky většiny nabízených značek.

Co budete dělat:
Kompletní zodpovědnost za plynulé fungování skladu pod dohledem zkušeného skladníka
Příjem zboží, příprava objednávek z e-shopu k expedici (zajištění potřebných dokumentů, zabalení, předání dopravci)
kontrola a zadávání expedičních a příjmových dokladů
asistence na prodejně při prodeji zboží, příjem servisních oprav, komunikace se zákazníky

Co požadujeme:
vzdělání min. SŠ, SOŠ, příp. odborné s vyučením
praxe ve skladu, znalost nářadí a zahradní techniky výhodou
základní uživatelské znalosti na PC
pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práce (zastupitelnost v době dovolených atd.), fyzická zdatnost

Co vám můžeme nabídnout:
• práce v úspěšné rodinné firmě s více než třicetiletou historií
• přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
• nástup možný ihned
• fixní plat 24 000 – 27 000 Kč, dle zkušeností
• roční prémie
• jednosměnný provoz, pracovní doba 8.15-17.00 (po-čt), 8.30 -16.00 (pátek)
V případě zájmu pošlete životopis na info@elespo.cz