Nabídka pracovní pozice

Nabídka práce – Produktový specialista, Správce E-shopu

Tomáš Dvořák – ELESPO

Pod Drahou 1039, Řevnice

Okr. Praha západ.

Jsme rodinná zavedená firma s dlouholetou tradicí zabývající se prodejem (kamenné prodejny i e-shop) a distribucí stavebního i běžného nářadí, zahradní techniky a příslušenství. Už od založení firmy se jako jedna z mála firem na trhu ve velké míře věnujeme také záručnímu i pozáručnímu servisu strojů a zahradní techniky většiny nabízených značek. Nyní hledáme posilu do nově otevřené pobočky v Řevnicích u prahy

Co budete dělat:

-          Zavádění a aktualizace informací o produktech na e-shopu (připojení popisků, příslušenství, obrázků, technických údajů, cen)

-          Administrativní správa e-shopu

-          Správu sociálních sítí (akční letáky, blog a propagace akčního zboží)

-          Řešení technických dotazů od zákazníků

-          Komunikace se zákazníky

Co požadujeme:

-          Vzdělání minimálně střední s maturitou

-          Pokročilé uživatelské znalosti na PC

-          Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, týmová práce

-          Znalost nářadí a zahradní techniky výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

-          Práce v úspěšné rodinné firmě s více než třicetiletou historií

-          Přátelský a vstřícný kolektiv

-          Nástupní mzda 28 000 – 35 000 Kč

-          Roční prémie

-          Firemní večírek

-          Jednosměnný provoz, pracovní doba 8.30-17.00 (po-pá)

-          Smlouva na dobu neurčitou

-          Nástup možný leden/únor 2023

-          Vhodné pro absolventy

-          Možnost karierního růstu

Pokud Vás inzerát zaujal a chtěli byste se stát členem našeho týmu posílejte životopis na e-mail: tomas.dvorak@elespo.cz