O nás

Prodejce ručního nářadí a zahradní techniky ELESPO působí na českém trhu od roku 1990. Do roku 1995 jsme se zabývali pouze servisní činností, roku 1996 jsme zahájili i obchodní činnost formou prodeje nářadí výrobce Narex. Za více než dvacet let existence jsme se od malého servisu elektrospotřebičů propracovali mezi největší pražské prodejce ručního nářadí a zahradní techniky.

V současnosti prodáváme vrtačky, brusky, pily, kladiva, sekačky, zahradní traktory, provzdušňovače a další techniku i nářadí od více než 30 výrobců. Spolu s tím provádíme téměř 500 pozáručních oprav měsíčně. V rámci zefektivnění služeb jsme roku 2008 rozšířili skladové prostory na celkovou plochu 450 metrů čtverečních.

V prodejně je přítomen nejen odborně vyškolený personál, ale i zkušený servisní technik. Jakýkoliv dotaz na ruční nářadí a zahradní techniku vám bude díky tomu zodpovězen rychle a přesně.

6 důvodů, proč nakupovat ruční nářadí a zahradní techniku u nás

Více než 20000 výrobků

V současné nabídce naleznete více než 20000 výrobků tří desítek osvědčených výrobců ručního nářadí a zahradní techniky. Vrtačka, bruska, hoblík, pila, kladivo, sekačka, zahradní traktor, provzdušňovač, výrobci Narex. Makita, SOLO, Hecht a další - máme vše, na co si vzpomenete.

Kamenný obchod i servis

Na rozdíl od různých bezejmenných internetových prodejců poskytujeme zákazníkům zázemí kamenného obchodu a profesionálního servisu. Nejprodávanější ruční nářadí, zahradní techniku a příslušenství si můžete prohlédnout přímo v prodejně.

Doprava 

Dopravné u produktů je individuální. Najdete dopravu zdarma od 1500 Kč, někde zase při platbě převodem. Aktuální dopravu najdete vždy napsanou u produktu nebo přímo v košíku.

Akční slevové nabídky

Sledujte pozorně akční nabídku a slevové akce! Sortiment ručního nářadí a zahradní techniky v akci pravidelně obměňujeme a aktualizujeme. Díky desítkám až stovkám položek v akci můžete ušetřit tisíce!
TIP: Uložte si pravidelně aktualizovanou akční nabídku ve svém prohlížeči do oblíbených stránek.

Ochota a vstřícnost

Držíme krok s nabídkou výrobců, sledujeme aktuální trendy v oboru. Odborně vyškolený a vstřícný personál vám ochotně pomůže nejen ve výběru z širokého sortimentu ručního nářadí a zahradní techniky, ale také při nákupu na splátky, reklamaci či pozáručním servisu.

Zázemí stabilního a silného partnera

Na trhu působíme již od roku 1990. Naším cílem tedy není rychlý výdělek, ale poctivé a vytrvalé budování důvěryhodné značky, ke které se zákazníci vrací. Díky zkušenostem a zázemí jsme tím pravým partnerem v oblasti prodeje ručního nářadí a zahradní techniky.