Nářadí ACTIVE
PodkategorieACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Aku přímá bruska 18,0 V s variabilními otáčkami vysokého rozsahu FLEX DGE 25 18.0-EC
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku přímá bruska 18,0 V s variabilními otáčkami vysokého rozsahu FLEX DGE 25 18.0-EC C
-4%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 750 1/2" 750-EC/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 1680 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku - šavlová pila 18,0 V s orbitálním pohybem FLEX RS 29 18.0 C
-3%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-šavlová pila FLEX RS 25 18.0 EC C
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX DD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX PD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-základní motor TRINOXFLEX 18,0 V FLEX BME 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet kmitů: | 20000 min-1 |
| Regulace kmitů: | Ano |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bezpečnostní vysavač FLEX VCE Connect 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bezpečnostní vysavač s automatickým čištěním filtru, 42 l FLEX S 44 L AC 230/CEE
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru, 20 l, třída H FLEX VCE 26 H MC 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru, 20 l, třída M FLEX VCE 22 M MC 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru, 20 l, třída M FLEX VCE 22 M MC V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Giraffe® na beton - bruska na stropy a stěny se systémem výměny brusných hlav FLEX GDE 10 Set The...
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Giraffe® na beton - bruska na stropy a stěny se systémem výměny brusných hlav FLEX GDE 10 Set Tur...
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní akumulátorová okružní pila s posuvným krytem 18,0 V FLEX CS 45 18.0-EC C
-3%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní delta-bruska s regulací otáček FLEX ODE 2-100 EC Set 230/CEE
| Výkon: | 260 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 150 x 150 x 100 |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 24000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní excentrické bruska s regulací otáček, 125 mm FLEX ORE 2-125 EC 230/CEE
-5%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní excentrické bruska s regulací otáček, 125 mm FLEX ORE 2-125 EC Set 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní opaskový aku vysavač s manuálním čištěním filtru, 1,5 l třída L FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní vibrační bruska s regulací otáček FLEX OSE 2-80 EC 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní vibrační bruska s regulací otáček FLEX OSE 2-80 EC Set 230/CEE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 1R003 kleště segrovky vnější
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485SFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás