Kotouč diamantový řezný, turbo, suché i mokré řezání TOTAL TAC2131253
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | TAC2131253 | EAN | 6925582161366 | ||||
| Výrobce | TOTAL | ||||||
Technická data:
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: dělený segment 7,5mm, max. 12200 ot./min, univerzální, 125x22,2mm
Podobné produkty
Diamantový kotouč segmentový 125mm PREMIUM Kreator KRT082102
- Rozměr: 125 x 22,2 x 2,0 mm
Skladem - ihned k odběru
Diamantový řezný kotouč - universal sintrovaný NAREX Dia 125 Universal
-16%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Diamantový dělicí kotouč ECO For Universal BOSCH 2608615037
-38%
- Průměr mm: 125
- Průměr otvoru mm: 22,23
- Šířka (mm): 2,4
- Výška segmentu mm: 7
Kotouč diamantový řezný, turbo thin cut, suché i mokré řezání, o 125x22,2x1,5mm EXTOL INDUSTRIAL ...
- Technické parametry: O 125x22,2x1,5mm