Kotouč leštící, industrial TOTAL TAC721801
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | TAC721801 | EAN | 6925582178753 | ||||
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: vysoce kvalitní kotouč vyrobený z ovčí vlny, upevnění s tkaničkou, 180mm
Popis:
- Vysoce kvalitní kotouč vyrobený z ovčí vlny o rozměru 180mm
Podobné produkty
Molitanový leštící disk 180 mm Kreator KRT239022
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštící disk 180 mm Kreator KRT239070
-6%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštící kotouč tvrdý , Ø 200 × 20 mm / Ø 16 mm 3107321 Optimum
- Průměr leštícího kotouče : 200 mm
- Tloušťkaleštícího kotouče: 20 mm
- Průměr upnutí leštícíhokotouče : 16 mm
Leštící kotouč měkký , Ø 200 × 20 mm / Ø 16 mm 3107320 Optimum
-13%