Kotouč diamantový řezný, segmenový, suché i mokré řezání TOTAL TAC2111153
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | TAC2111153 | EAN | 6925582160222 | ||||
| Výrobce | TOTAL | ||||||
Technická data:
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: dělený segment 7,5mm, max. 13000 ot./min, univerzální, 115x22,2mm
Podobné produkty
Diamantový kotouč celoobvodový 115mm EXPERT TURBO Kreator KRT085100
-5%
- Rozměr: 115 x 22,2 x 1,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Diamantový řezný kotouč - universal sintrovaný NAREX Dia 115 Universal
-16%
- ø kotouče: 115 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903031 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 115x22,2x...
-19%
- Technické parametry: O 115x22,2x2mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: max. 13200 ot./min
Diamantový kotouč celoobvodový 115mm PREMIUM Kreator KRT081101
-6%
- Rozměr: 115 x 22,2 x 1,9 mm