Obráběcí stroje FIELDMANN
PodkategorieFzp 70505-0 20v tel.prořezávač fieldmann
-19%
- součástí FAST POWER 20V řady
- Typ akumulátoru Li-ion 1x20V
- Délka stroje: 175 - 245 cm
- Délka lišty 20 cm (8´´)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdup 70405-0 20v přímoč. pila fieldmann
-30%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdh 200801-e elektrický hoblík fieldmann
-29%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. hloubka falcování: | 6 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 9001 sada pil. listů 9ks fieldmann
-29%
- Sada 9 ks pilových listů
- Univerzální úchyt (1/2") - vhodný pro téměř každý typ pily ocasky
- Kvalitní materiály (Bimetal/ HCS)
- Pro řezání dřeva, plastu a kovu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200711-e příklep. vrtačka fieldmann
-24%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200751-e příklep.vrtačka fieldmann
-43%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9006 sada 12ks vrtáky/bity fieldmann
-32%
- Sada vrtáků Cobalt do zdiva 6 ks
- Velikost 3,4,5,6,8,10
- 6 ks šroubovacích bitů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9004 sada 12ks vrtáky,bity fieldmann
-32%
- Vrtáky do železa 6 ks /vel:3,4,5,6,8,10/
- 6 ks šroubovacích bitů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 9002-67r sada s bity fieldmann
-52%
- Sada bitů 6 mm – 67 ks
- Nástavec 60 mm k prodloužení dosahu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzo 6011 pracovní rukavice fieldmann
-36%
- Spodní část vyrobena ze syntetické kůže
- Zesílená dlaňová vystýlka pro tlumení vibrací
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzo 7011 pracovní rukavice fieldmann
-23%
- Spodní část vyrobená z pravé kuže
- Svrchní část z prémiového neoprenu
- Poutko pro snadné navlékání
- Velikost 10"(XL)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9012 sada 12ks bity+vrtáky fieldmann
-48%
- 6 ks vrtáků do dřeva: 3; 4; 5; 6; 8; 10 mm
- 6ks šroubovacích nástrčných bitů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9151 sds+vrtáky+majzlíky fieldmann
-39%
- Sada SDS vrtáků a sekáčů 13 ks
- Upínací systém SDS plusVelikost:
- 6 x 160 mm, 8 x 160 mm, 10 x 160 mm
- 8 x 210 mm 10 x 210 mm, 12 x 210 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9101 sada 18ks vrtáky/bity fieldmann
-38%
- Sada vrtáku do zdiva 18 ks
- Velikosti: 2x 3 mm; 2x 4mm; 5x 5mm; 5x 6mm; 3x 8 mm; 1x 10mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 2005-e ele. pila 2000w fieldmann
-64%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40.5 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Není skladem
Fzp 9002 lišta fzp 2001/2005-e fieldmann
-11%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 3/8´
- Vhodné pro pily FZP 2001/2002/2005/2020 E/4216-B/5016-B/2030-E
Není skladem
Fdv 211050-e sds příklep.vrtač.fieldmann
-47%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | SDS-Plus |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Fzo 2111 dámské zahr. rukavice fieldmann
-21%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2111Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Není skladem
Fzp 9022-b lištaorg,40cm,0.375 fieldmann
-44%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 0,375
- Vhodné pro pily FZP 5016-B/4216-B
Není skladem
Fzp 9012-b řetěz 35cm,0.325 fieldmann
-25%
- Dělení řetězu 0,325´ Šířka vodící drážky 0,058" / 1,5 mm Počet článků 60 Délka lišty 14´/ 355 mm Vhodné pro modely FZP 3001/4516 B
Není skladem