Obráběcí stroje FIELDMANN
PodkategorieFdp 9002 pilové listy t-mix fieldmann
-36%
- 2x T 119 BO – Dřevo 2 – 15 mm, PVC; čistý řez
- 2x T 101 B – Dřevo 3 – 30 mm, čistý řez
- 2x T 111C – Dřevo 4 – 50 mm, PVC
- 2x T 127 D – Kov 3 – 15 mm, ALU do 30 mm, Epoxid do 30 mm; rychlý řez
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9005-b lišta 40cm,0.375 fieldmann
-24%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 0,375´
- Počet článků 57
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9008-b řetěz 40cm,0.325 fieldmann
-19%
- Dělení řetězu 0,325´
- Počet článků 64
- Šířka vodící drážky 0,058" / 1,5 mm
- Délka lišty 16´/ 405 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200501-e příklep. vrtačka fieldmann
-35%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 9003-56r sada s bity 56ks fieldmann
-34%
- Bit 25mm: PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3 - 3x SL4.0, SL5.0, SL6.0 - 2x T10mm, T15mm, T20mm, T25mm, T27mm, T30mm, T40mm - 2x TR10mm, TR15mm, TR20mm, TR25mm, TR27mm, TR30mm,TR40mm - 1x H3.0, H4.0, H5.0 - 1x Bit 75mm: PH2, PH3, PZ1, PZ2, SL6.0mm T20mm T25mm - 1x
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 200802-e kotoučová pila fieldmann
-32%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 140 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 0 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 56516-b benzínová pila fieldmann
-40%
| Výkon motoru: | 2.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9032-e lišta org.fzp 2025 fieldmann
-23%
- Náhradní lišta
- Fieldmann FZP 9032-E3/8 OREGON lišta
- Délka lišty 40 cm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9033-e řetěz org.fzp 2025 fieldmann
-9%
- Řetez OREGON pro pilu FZP 2025-E / 2030-EOznačení modelu 91PJ056X
- Technické parametry 3/8" 1,3mm - 56 článků
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzo 5010 pracovní rukavice fieldmann
-24%
- Pracovní rukavice
- Dlaňová část z jemné kozlí kůže
- Prstová část z jemné kozlí kůže
- Vrchní část elastická syntetická tkanina
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9014 lišta 14 pro fzp 2000 fieldmann
-36%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9014Délka pilové lišty 14´/355 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 3/8´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9030-a lišta fzp 70505 fieldmann
-28%
- Náhradní lišta
- Fieldmann FZP 9030-A• Vysoká kvalita
- • Navrženo pro dlouhodobé používání
- • Kompatibilní s Fieldmann: model FZP 70505
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9031-a řetěz pro fzp 70505 fieldmann
-14%
- Dělení řetězu: 3/8´
- Šířka vodící drážky: 1,1mm
- Počet článků: 33
- Pro lišty o délce 20 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9028-a lišta pro fzp 70805 fieldmann
-30%
- Náhradní lišta
- Fieldmann FZP 9028-ALišta pro pilu FZP 70805
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201202-e kotoučová pila fieldmann
-30%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200712-e přímočará pila fieldmann
-22%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 201050-e el. šavlová pila fieldmann
-31%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9018-b lišta 35cm,0.375 fieldmann
-26%
- Délka pilové lišty 14´/355 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 0,375´
- Počet článků 53
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9027-b řetěz pro fzp 5816 fieldman FIELDMANN
-35%
- • Dělení řetězu 0,325´
- • Počet článků 66
- • Šířka vodící drážky 1,5 mm
- • Délka lišty 16´/ 405 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9026-b lišta fzp 5816-b fieldmann
-42%
- • Délka pilové lišty 16´/405 mm
- • Šířka vodící drážky 1,5 mm
- • Dělení řetězu 0,325´
- • Vhodné pro pily FZP 5816 B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 2105-e ele. pila 1800w fieldmann
-46%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 5816-b benzínová pila 58cc fieldmann
-43%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 58 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 6.0 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9024-a lišta oregon 20cm fieldmann
-18%
- náhradní lišta pro aku prořezávač FZP 70505-0
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduo 70505-0 20v šavlová pila fieldmann
-31%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás