Nářadí -
Podkategorie- Sada dlát řezbářských 12ks
-19%
- Sada dlát řezbářských 12 ks
- Dřevěné rukojeti
- vyrobeny z uhlíkové ocelilze opětovně brousit
Skladem - ihned k odběru
Kotouč lešticí - 150x20x12,7 pro MBKL-1500L
-13%
- Ilustrační obrázek. Vrchní látka může mít různou barvu.Kotouč lešticí - 150x20x12,7 pro MBKL-1500L
Není skladem
Podobné produkty
Scheppach HBS 261 pásová pila
-2%
- Příkon: 500 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Délka pásu: 1790 mm
- Rozměr stolu: 300 x 380 - 535 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP453SYE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
List pilový zanořovací na kov, 34mm, bim EXTOL PREMIUM 8803855
-42%
- Materiál: BIM
- Technické parametry: 34mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Klíč očkoplochý, 17mm FORTUM 4730217
-31%
- Technické parametry: 17mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Proma PPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepem
- PPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepemPPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepem je určen pro vysávání běžných nečistot jako např. prachu, štěrku, pilin, hoblin, a dalšího domácího nebo průmyslového odpadu, včetně rozlitých tekutin v dílně, garáži i domácnosti. Vysavač o výkonu 1400W, vybavený zásuvkou pro připojení elektrického nářadí o výkonu maximálně 1800W vybavené odsávacím adapterem, dále je vybaven funkcí automatického zapínání i vypínání s prodlevou pro kvalitní odsátí nečistot.Pro vysávání suchých nečistot lze použít kartušový papírový filtr, případě papírový filtrační sáček. Pro vysávání nečistot použijte polyesterový návlek, který tvoří s vestavěným plovákem, dokonalou a bezpečnou kombinaci pro mokré vysávání Průmyslové vysavače se od domácích vysavačů odlišují celkovou konstrukcí, filtrací, svými funkcemi, sacím motorem i příslušenstvím. Tyto vysavače jsou robustnější, výkonnější a odolnější. Průmyslové stavební vysavače odolávají podstatně vyšší zátěži, než jaké jsou vystavovány běžné vysavače v domácnosti.Hlavní výhody
- Silný motor 1 400 WIntegrovaná zásuvka pro připojení
- elektrického nářadí s příkonem 1 800 WSystém automatického zapínání a vypínání
- s prodlevou v případě, že je připojeno
Skladem - ihned k odběru
Sponkovačka/hřebíkovačka aku, 4v li-ion, 1300mah, usb nabíjení EXTOL CRAFT 402901
-5%
- Baterie: 4V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 0,6kg
- Kapacita baterie: 1300mAh
- Kapacita zásobníku: 110ks spon, 60ks hřebíků
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1781 - elektrická pásová bruska
-29%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION Powerplus POWC1071
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční bruska Powerplus POWX1350
-13%
- Otáčky: 1350 min⁻¹
- Pro průměr vrtáků: 4 - 13 mm
- Max. průměr kotouče: 56 mm
- Jmenovitý výkon: 96 W
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák krátký SL6,5X25 Kreator KRT405102
-26%
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 25 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T9X75 Kreator KRT404104
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482RFEB Aku vrtací šroubovák černý Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-40%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Fdmb 200170-a aku model.bruska fieldmann
-34%
- Li-Ion 7,2V / 1300 mAh
- 5 rychlostí: 5000-25000 ot./min.
- LED pracovní světlo
- Měkčená rukojet
Skladem - ihned k odběru
Fdak 12011 kompresor 12v fieldmann
-44%
- Kompresor
- Fieldmann FDAK 12011Jedinečným a nepostradatelným pomocníkem při údržbě stavu nahuštění pneumatik je kompresor na 12 V napájený ze zásuvky v automobilu. Součástí kompresoru je tlakoměr s přesností na desetinu baru, který přesně určí stav nahuštění pneumatiky. Pokud je pneumatika velmi podhuštěná, kompresor ji dokáže nahustit až na 2,4 barů během přibližně 3 minut.
- Vysokotlaká hadice je vybavena rychlospojkou Quick Clip, která umožňuje rychlé a snadné připojení k ventilku bez zbytečného zdržování s klasickým závitem. Balení rovněž obsahuje sadu jehel pro nafukování míčů, bazénků a dalších dětských nafukovacích hraček. Doporučená doba kontinuálního používání kompresoru je maximálně 15 minut.
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791841
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Klíče ráčnové očkoploché s kloubem, sada 7ks, 8-19mm EXTOL PREMIUM 8816105
-22%
- Technické parametry: 8-19mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 8-10-12-13-14-17-19mm, ráčna 72 zubů
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčné, sada 39ks, 3/8" EXTOL PREMIUM 6522
-19%
- Adaptér na hroty: 3/8"
- Adaptér s otvorem: 3/8"x1/4"
- Hlavice nástrčné: 3/8": 8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-21-22mm
- Hlavice nástrčné prodloužené: 3/8": 8-10-12-13-17-19mm
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový, 1/2", kompozit, pneu, 340nm EXTOL PREMIUM 8865011
-9%
- Délka: 180mm
- Hmotnost: 1,9kg
- Max. kroutící moment: 340Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
Skladem - ihned k odběru
Klíče očkoploché, sada 18ks, 6-24mm, crv EXTOL PREMIUM 6351
-23%
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 6-24mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-24mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAHS 1820i aku ruční řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 150 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Rychlost řetězu: 4,7 m/s
Skladem - ihned k odběru
Upínací pružina MHA 2402520 Aircraft
-13%
Skladem - ihned k odběru