Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791841
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
Koupíte nyní odešleme zítra
| Dostupnost | Skladem - ihned k odběru | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | 8791841 | EAN | 8595126985550 | ||
| Výrobce | EXTOL INDUSTRIAL | ||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Technická data:
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 2kg
- Otáčky: 8500/min
- Průměr kotouče: 125mm
- Závit rukojeti: M8
- Závit vřetene: M14
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Popis:
| Napětí akumulátoru | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení | 0 ks |
| Kapacita baterie | 0 mAh |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Max. otáčky | 8500 min-1 |
| Regulace otáček | Ne |
| Váha | 2 kg |
| Balení | Papírová krabice |
Podobné produkty
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891838, bruska úhlová aku share20v, 115mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PRE...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791840
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DGA504RTJ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Ferm AGM1125 - Aku úhlová bruska 20V 115cm - bez akumulátoru - Platform
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Průměr kotouče: | 115 mm |