Nářadí -
Podkategorie- Sada dlát řezbářských 12ks
-19%
- Sada dlát řezbářských 12 ks
- Dřevěné rukojeti
- vyrobeny z uhlíkové ocelilze opětovně brousit
Skladem - ihned k odběru
Kotouč lešticí - 150x20x12,7 pro MBKL-1500L
-13%
- Ilustrační obrázek. Vrchní látka může mít různou barvu.Kotouč lešticí - 150x20x12,7 pro MBKL-1500L
Není skladem
Podobné produkty
Makita HS6601 Ruční kotoučová pila 165mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 37.5 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DGA504RTJ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Řezačka polystyrenu, odporová EXTOL CRAFT 417240
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: 5V DC, 100-240V/50Hz, rozpětí vidlice: 170mm, nůž: 98mm, gravírovací nástavec: 34mm
Skladem - ihned k odběru
Vruty pz do dřeva 12 rozměrů, sada 2000ks EXTOL CRAFT 1441
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: 350ks-3,0x16mm, 280ks-3,0x20mm, 220ks-3,0x25mm, 250ks-3,5x20mm, 240ks-3,5x25mm, 180ks-3,5x30mm, 280ks-4,0x16mm, 80ks-4,0x30mm, 40ks-4,0x40mm, 30ks-4,0x50mm, 25ks-5,0x50mm, 25ks-5,0x60mm
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku share20v, 20v li-ion (2×), 1500mah EXTOL PREMIUM 8891802
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 28 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, 2x4000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791255
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Frézka horní, 1250w EXTOL CRAFT 408000
- Hmotnost: 3kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Otáčky: 12000-30000/min
- Příkon: 1250W
Skladem - ihned k odběru
Pneumatická hřebíkovačka/sponkovačka Powerplus POWAIR0312
-10%
- Maximální tlak: 8,3 bar
- Průtok vzduchu: 51 l/min
- Požadovaný tlak: 60 - 100psi (4 - 7bar)
- Délka hřebů: 15 - 50mm / GA18
Skladem - ihned k odběru
Okružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Přímá bruska 135 W Powerplus POWE80060
-5%
| Příkon: | 135 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 32500 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Gumová palice černá 900g - Laminátová násada Kreator KRT904103
- Hmotnost: 900 g
Skladem - ihned k odběru
Tesařské kladivo 250g - Ocelová násada Kreator KRT903101
-6%
- Hmotnost: 250 g
Skladem - ihned k odběru
Palice 1000g - Laminátová násada Kreator KRT902101
- Hmotnost: 1000 g
Skladem - ihned k odběru
Zámečnické kladivo 500g Laminátová rukojeť Kreator KRT901105
-4%
- Hmotnost: 500 g
Skladem - ihned k odběru
Zámečnické kladivo 100g Laminátová rukojeť Kreator KRT901101
- Hmotnost: 100 g
Skladem - ihned k odběru
P Kleště sikovky zapouzdřené 10" Kreator KRT607101
- Délka: 250 mm
Skladem - ihned k odběru
P Kleště seger rovné vnitřní 7" Kreator KRT605103
- Délka: 175 mm
Skladem - ihned k odběru
P Boční štípací kleště 6" Kreator KRT603102
-6%
- Délka: 150 mm
Skladem - ihned k odběru
Upínací gumy s kuličkou 10ks Kreator KRT555106
-7%
- Materiál guma
- Zakončené kuličkou
- prům.4mm x 25cm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T25X100 Kreator KRT404108
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T20X100 Kreator KRT404107
-7%
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T7X75 Kreator KRT404102
-8%
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák P PH1X80 Kreator KRT402102
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 80 mm
Skladem - ihned k odběru
Truhlářské kolíčky 6 x 30 mm (50 ks) Kreator KRT110101
-12%
Skladem - ihned k odběru