Zahradní technika Narex
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Aku zahradní technika
EPR 400-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
CPR 350 4BN Akumulátorová řetězová pila CAMOUFLAGE NAREX
-12%
- Napájecí napětí: 2× 20,0 V
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah
- Délka vodicí lišty: 350 mm
- Rychlost řetězu: 15,0 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPR 350-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CST 430 4BN Akumulátorová sekačka na trávu NAREX
-10%
- Napájecí napětí: 2× 20,0 V
- Otáčky naprázdno: 3 300 ot./min, 3 300 /min
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah
- Šířka záběru: 430 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CPR 350 Akumulátorová řetězová pila NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 2× 20,0 V
- Délka vodicí lišty: 350 mm
- Rychlost řetězu: 15,0 m/s
- Rozteč pilového řetězu: 3/8"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CVT 300 2BN Akumulátorový teleskopický vyžínač CAMOUFLAGE NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 20,0 V
- Otáčky naprázdno: 8 000 ot./min, 8 000 /min
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
- Max. záběr struny: 300 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CST 430 Akumulátorová sekačka na trávu NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 2× 20,0 V
- Otáčky naprázdno: 3 300 ot./min, 3 300 /min
- Šířka záběru: 430 mm
- Nastavení výšky sečení: 6 poloh (25–75 mm)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Solo ohebný nosník trysek
-4%
- Popis pro:Solo ohebný nosník trysekOhební postřiková trubka, vhodná k ošetřování dvou řádků současně
Skladem - ihned k odběru
Ponorné kalové čerpadlo GS 4003 P Güde 94638
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 5.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové čerpadlo do sudu RFP 12-201-04 Güde 58492
-6%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 12 V
- Max. průtok: 1.500 l/hod
- Max. výtlačná výška: 11 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Houpačka VeGA LUX BLACK
- Dřevěná zahradní houpačka VeGA LUX BLACKHoupačka VeGA LUX BLACK je luxusní zahradní houpačka se stříškou alůžkovou úpravou.Houpačka je vyrobena ztvrdého tropického dřeva Meranti.Šířka houpací lavice 186 cm.Možnostlůžkové úpravy.Určeno do exteriérů a pergolových prostor.Není vhodné pro používání ve vlhkém a větrem namáhaném prostředí bez vhodné impregnace.Rozměry houpačky:232x126x177 cm.Nosnost:300kgBarva:černáMasivní polstrysedáku a opěradla jsou součástí balení.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo do sudu GFP 5201 Güde 94649
-25%
| Výkon: | 350 W |
|---|---|
| Průtok: | 5200 l/hod |
| Dopravní výška: | 11 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štěpkovač dřeva RAMBO HC10
-10%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4,1 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné kalové čerpadlo GS 4002 P Güde 94630
-24%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7500 l/hod |
| Dopravní výška: | 5 m |
| Min. výška hladiny: | 85 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Předsazený filtr pro zahradní čerpadla Güde 94460
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 120
- Výška sestaveného zařízení v mm: 195
- Délka sestaveného zařízení v mm: 180
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo do vrtu, 370w, 72m, 1500l/h, 75mm, 1" EXTOL PREMIUM 8895061
-7%
- ⌀ výstupního hrdla: 1"
- Délka přívodního kabelu: 40m
- Hmotnost (bez kabelu): 10,1kg
- Max. hloubka ponoru: 100m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zahradní vozík GGW 300 Güde 94337
-13%
- Ložná plocha: 125 l
- Max. nosnost: 300 kg
- Max. klopné zatížení: 200 kg
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 585
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
3SSA500044 Řetěz pro SSA500 3/8, 1,6mm, 77 vodících článků Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 545 SXHE 7in1
| Výkon motoru: | 5.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 54 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štěpkovač Lumag RAMBO HC15 ELEKTROSTART
-7%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9 kW |
| Max. průměr dřeva: | 120 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA AG55 PRO
- VeGA AG55 PROje výkonný zemní vrták navržený pro snadné a efektivní hloubení otvorů v půdě. Je poháněnvzduchem chlazeným jednoválcovým dvoutaktním motorem sobjemem 52 cm^3avýkonem 2,2 kW(3 PS), který je vybaven kluznou odstředivou spojkou pro spolehlivý přenos výkonu.Tento vrták je ideální pro vytváření jednoduchých půdních otvorů o průměru 10 až 30 cm.Součástí balení jsou tři vrtáky o průměrech 10, 15 a 20 cm, což umožňuje všestranné využití při různých pracích, například při stavbě plotů nebosázení stromků.Praktická rukojeť s vypínačem a regulací otáček na pravé straně zajišťuje snadnou obsluhua přesnou kontrolu při práci. Díky kompaktní konstrukci ahmotnosti pouhých 9 kgje VeGA AG55 PRO snadno ovladatelný a přenosný, což oceníte zejména při práci v terénu.Tento zemní vrták je spolehlivým nástrojem pro zahradníky, farmáře i stavebníky, kteříhledají efektivní řešení pro hloubení zemních otvorů.VeGA AG55 PROkombinuje vysoký výkon, snadnou manipulaci a univerzální využití.Benzinový zemní vrták VeGA AG55 PROMotor:2-takt VeGAObjem motoru:52 ccmVykon:2,2 KW / 3,0 PSVrtáky v balení:průměr 100mm, 150mm, 200mmHmotnost:9,0 Kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pařezová fréza BSF-15
-9%
- Motor / pohon: 1válcový 4taktní OHV motorPalivová nádrž: 3,5 L natural benzínVýkon motoru: 9,7 kW při 3600 ot./minObjem motoru: 389 cm3Objem olejové nádrže: 1,1 LPrůměr kotouče: 300 mmKotouč: tvrdokovFrézování pod zemí: až 235 mmFrézování nad zemí: až 600 mmPočet zubů: 9Hmotnost (brutto/netto): ca. 115 kg / 110kgRozměry balení (D x Š x V): 1060 x 800 x 580 mm reverzní startér
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6ramenný kříž k řadě SSA 500 Lumag
-10%
- Štípací 6ramenný kříž k modelům Lumag SSA 500G/E/Z
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma MZD-7/70 - Motorový zahradní drtič
-10%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 70 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Teleskopická trubka karbonová, 60-120 cm
-9%
- Teleskopická postřiková trubka, karbonová, 60–120 cm, 75 g.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 46 HWXV 6in1
| Výkon motoru: | 2.9 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo do vrtu, 570w, 105m, 1920l/h, 88mm, 1" EXTOL PREMIUM 8895062
-9%
- ⌀ výstupního hrdla: 1"
- Délka přívodního kabelu: 50m
- Hmotnost (bez kabelu): 13,4kg
- Max. hloubka ponoru: 100m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 42S ECO 4n1 + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Výkon motoru: | 800 W |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Spony hadicové nerez, balení 10ks, 10-16mm EXTOL CRAFT 70501
- Technické parametry: 10-16mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípač dřeva GHS 500/8 TED Güde 2053
-28%
- Pohon štípačky: elektrický
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon: 3,0 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Teleskopická trubka karbonová 120 - 230 cm SOLO 49445
-4%
- Popis pro: Teleskopická postřiková trubka, karbonová, 120 - 230 cm. Trubka je vyrobena z ultralehkého uhlíkového vlákna, ulehčí práci ve větších výškách, celková hmotnost pouze 120 g. Použitelná u všech postřikovačů SOLO řady 4xx.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás