Zahradní technika FIELDMANN
Podkategorie
Sekačky na trávu
Zahradní pily na dřevo
Strunové sekačky, křovinořezy a vyžínače
Plotostřihy a nůžky na živý plot
Kultivátory
Drtiče větví, štěpkovače
Štípače dříví (štípačky na dřevo)
Čerpadla a vodárny
Fukary a vysavače na listí
Postřikovače a rosiče
Vertikulátory a provzdušňovače trávníku
Vysokotlaké čističe (vapky)
Zahradní hadice, koncovky a spojky
Zahradní nábytek
Zahradní ruční nářadí
Aku zahradní technika
Sada zahr. nabytku carmen i.-t fieldmann
-21%
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 200 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nab. carmen ii.-t fieldmann
-21%
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 200 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku ruby dark fieldmann
-25%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 5007 slunečník černý 3m fieldmann
-42%
- Slunečník
- Průměr 3 m
- Černý potah z 100% polyesteru 160 g
- Ovládání pomocí kličky
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 4201-t skládací křeslo 1x fieldmann
-24%
- Rozměry 54 x 65 x 94 cm
- Nosnost 110 kg
- Rozměry sedací plochy Š×V×H - 39 x 45 x 38 cm
- Ve složeném stavu minimální nároky na skladování
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzls 1005h-e štípačka na dříví fieldmann
-23%
- - elektromotor 230 V 50 Hz 2000 W IP54
- - maximální síla 5 t
- - objem hydraulického oleje 3 l
- - celkové rozměry: délka 13,2 cm, šířka 40,5 cm, výška 65 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 6065-pr sestava mia 1/2 fieldmann
-55%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 73 cm |
| Šíře stolu: | 45 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzn 4015-a aku nůžky na větve fieldmann
-27%
- Aku nůžky na větve
- FIELDMANN FZN 4015-APerfektně zastřižené stromy či dokonale upravené okrasné dřeviny máte na dosah ruky. Aku nůžky na větve FIELDMANN jsou poháněné baterií o kapacitě 1,5 Ah a poskytují dlouhotrvající výkon pro práci na zahradě. S rychlým a efektivním nabíjením pomocí USB-C portu budou vaše nůžky vždy připraveny k akci. Maximální šířka řezu 10 mm umožňuje nejen zastřihnout mladé větvičky, ale poradí si i se silnějšími větvemi. S hmotností pouhých 600 gramů jsou tyto nůžky neuvěřitelně lehké a snadno ovladatelné. Dlouhodobé používání bez nadměrné únavy navíc ještě podporuje měkčená rukojeť. Díky bezpečnostnímu spínači můžete pracovat beze strachu, vaše bezpečí je na prvním místě.3,6 v / 1,5 h
- Nabíjení pomocí USB-C
- Max šířka řezu10 mm
Není skladem
Fzd 5015-e ele.zahr. štěpkovač fieldmann
-35%
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Fdzn 4013-t zahr.lavice 2 míst.fieldmann
-39%
- Rozměry D122 x H57 x V85 cm
- Pohodlné sezení, možnost dokoupení potahů
- Snadná montáž
- Určeno pro venkovní i vnitřní použití, ošetřeno olejovým nátěrem
Není skladem
Fpl 4001 ocel. skládací lopata fieldmann
-23%
- Lopata
- Fieldmann FPL 4001Ocelová skládací lopata
- Šířka oceli 1,5 mm
- Ocelová rukojeť
Není skladem
Fzr 5114-170b benz. sekačka fieldmann
-36%
| Výkon motoru: | 2.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Fdzn 9012 stojan slunečníku fieldmann
-22%
- Podstavec pro slunečník z umělé pryskyřice
- Průměr stojanu 44,5 cm
- Celková výška stojanu 32,5 cm
- Hmotnost 12 kg
Není skladem
Fznr 1022 pákové nůžky teles. fieldmann
-27%
- Teleskopické nůžky
- Délka nůžek 680 - 920 mm
- Hmotnost nůžek 1980 g
- Střih větví do 50 mm
Není skladem
Fzp 2005-e ele. pila 2000w fieldmann
-64%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40.5 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Není skladem
Fznr 1013 pákové nůžky teles. fieldmann
-31%
- Teleskopické nůžky
- Délka nůžek 680 - 920 mm
- Hmotnost nůžek 1980 g
- Střih větví do 50 mm
Není skladem
Fzr 5115-170b benz. sekačka fieldmann
-35%
| Výkon motoru: | 2.8 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Plocha trávníku: | 1800 m2 |
| Pojezd: | Ano |
Není skladem
Sada zahr. nabytku calypso-t fieldmann
-18%
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Není skladem
Fzv 2004-e ele. vertikutátor fieldmann
-25%
- Elektrický vertikutátor
- vhodný pro většinu středně velkých trávníků
- Příkon elektromotoru 1 500 W
- Pracovní záběr 32 cm
Není skladem
Fdzn 4012-t skládací židle 2ks fieldmann
-24%
- Rozměry Š49 x H59 x V94 cm
- Nosnost 110 Kg
- Rozměry sedací plochy Š×V×H - 40 x 43 x 37 cm
- Ve složeném stavu minimální nároky na skladování
Není skladem
Fvc 8550 ec zahradní vodárna fieldmann
-25%
- Příkon 1000 W
- Max. průtok 3 500 l/h
- Spínací tlak 3.0 bar
- Max. hloubka čerpání 8 m
Není skladem
Fzv 4010-20e el. vertikutátor fieldmann
-30%
- Výškově nastavitelná rukojeť
- Pracovní hloubka: -12 až +6 mm
- 2 válce - vertikutační a provzdušňovací
- Pružinový válec s 24 pružinami
Není skladem
Fzv 70905-0 2x20v vertikutátor fieldmann
-22%
- Výkon: 2× 20 V
- Nastavení hloubky vertikutace: 5 (-12 až + 6)
- Šířka záběru: 38 cm
- Počet nožů: 16
Není skladem
Fzv 2102-e el. vertikutátor fieldmann
-32%
- ELEKTRICKÝ VERTIKUTÁTOR
- 2 v 1: Provzdušnění a vertikutace
- Příkon 1300 W
- Šířka záběru 320 mm
Není skladem