Vrtačky a šroubováky EXTOL CRAFT
PodkategorieZrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1300mah EXTOL CRAFT 402400
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL CRAFT 401182
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Vrtací šroubovák aku, 20v li-ion (2x), 2000mah, industrial TOTAL TDLI2002
- Baterie: 20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 2kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
- L/p chod: ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, 20v li-ion (2x), 2000mah, v tašce, sada 47ks TOTAL TDLI2002E
- Baterie: 20V Li-ion (2x)
- Hmotnost s baterií: 1,4kg
- Kapacita baterie: 2000mAh
- L/p chod: ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová vrtačka s příklepem BSB 18-0 BL Güde 58445
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma R-8616FZ/400V - Sukovací vrtačka - H7/g6
-20%
- R-8616FZ/400V - Sukovací vrtačka - H7/g6Sukovací vrtačka - R-8616FZ/400V - H7/g6 vyniká řadou nadstandardních funkcí a možnostmi. Vrtačka ke konstruována pro vrtání, zahlubování a vystružování. Vhodné využití najde v truhlárnách, opravárenských podnicích, ale i domácích kutilů apod.Hlavní výhody
- Zpřesněné vřeteno vrtačkyVřeteno je uloženo v kuličkových ložiscích a osazeno kuželem Mk II,
- Lze naklápět i celý horní díl pro vrtání pod úhlem.Stabilní a robustní konstrukcePracovní stůl lze natáčet až o 360°
- Provedení sloupu umožňuje opracovávat bez problému také větší obrobky
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka SBM 1050 E Güde 58113
-24%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka SBM 710 E Güde 58111
-24%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2700 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU VRT. ŠROUBOVÁK BS 18-0 II Güde 58524
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 128ks TOTAL THKTHP11282
- Kladivo: mini-kladivo
- Kleště: 180mm kombinované kleště
- Klíče: nastavitelný 160cm
- Metr: 3m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791805, vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sloupová převodová vrtačka OPTIdrill DH 35 G 3034250 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 30 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 35 mm
- Max. vrtací hloubka: 125 mm
- Max. závitovací výkon: M24
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASP 200-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 47 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSP 13-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 75 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37 HYBRO LADY Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0.85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSV 13-2 Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V SET Powerplus POWDPO1110
-10%
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 2.000 mAh Li-Ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.500 min⁻¹
- Příklep: 0 - 6.000 / 0 - 22.500 min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18DD7-252S aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 60 stojanová vrtačka s křížovým laserem a LED osvětlením
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky: variabilní, 170–880 / 490-2600 ot/min
- Rozměr stolu: 350 x 300 x 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18DD5-0 aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI1050 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 1050 W
-2%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI850 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 850 W
-13%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DM850 elektrická příklepová vrtačka 850 W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSD40-20Li aku 20V vrtací šroubovák + 2x baterie 2 Ah + nabíječka + kufr
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18DD3-0 aku 18 V kompaktní šroubovák/vrtačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI RPD800-K 800 W příklepová vrtačka s elektrickým motorem
- Typ motoru: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 800 W
- Sklíčidlo: 13 mm
- Otáčky: 0-3000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás