Proma R-8616FZ/400V - Sukovací vrtačka - H7/g6
Zakoupilo již více než
500 spokojených zákazníků
500 spokojených zákazníků
|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | 25408603 | EAN | 8595105406540 | ||
| Výrobce | Proma | ||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Popis:
- R-8616FZ/400V - Sukovací vrtačka - H7/g6
- Hlavní výhody
- Zpřesněné vřeteno vrtačky
- Vřeteno je uloženo v kuličkových ložiscích a osazeno kuželem Mk II,
- Provedení sloupu umožňuje opracovávat bez problému také větší obrobky
- Velkoplošná základní deska s "T" drážkami pro větší stabilitu stroje
- Klidný chod díky litinovým řemenicím
- Součást dodávky Sukovací vrtačky R-8616FZ/400V
- Vyrážecí klín3x páka posuvu vřetenaKlička vrtacího sklíčidlaVrtací sklíčidlo 1 - 16 mm/B 16Klínový řemenDva imbusové klíče 3,4 mmTrn sklíčidla Mk IIVýškově stavitelný ochranný kryt
Podobné produkty
Stolní vrtačka GTB 13/355 Güde 55200
-33%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Rozsah sklíčidla : 1,5 - 13 mm
- Počet rychlostí vrtačky: 5
Skladem - ihned k odběru
Sloupová vrtačka OPTIdrill D 33 Pro 3003040 Optimum
-27%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 25 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 30 mm
- Max. vrtací hloubka: 120 mm
- Vyložení: 254mm
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Stolní vrtačka Xenox TBX
-5%
- 220 – 240 V. 85W. 50/60 Hz.
- Počet otáček: 1.800, 4.700 a 8.500/min.
- Zdvih pinoly 30 mm.
- Vyložení (od sloupu ke středu vrtacího vřetene) 140 mm.
Stolní vrtačka GTB 20/812 R+L Güde 55208
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz