Utahováky rázové EXTOL PREMIUM
Podkategorie
Aku rázové utahováky
Vzduchové rázové utahováky
Elektrické rázové utahováky
Příslušenství pro rázové utahováky
Utahovák rázový elektrický, 950w, 1/2", 500nm EXTOL PREMIUM 8890603
-9%
| Příkon: | 950 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 2300 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 500 Nm |
| Počet rázů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový, 1/2", kompozit, pneu, 340nm EXTOL PREMIUM 8865011
-9%
- Délka: 180mm
- Hmotnost: 1,9kg
- Max. kroutící moment: 340Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891810
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2400 min-1 |
| Počet rázů: | 3600 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/4" aku share20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL PREMIUM 8891812
-23%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový, kompozit, pneu, 340nm s hlavicemi, sada 15ks EXTOL PREMIUM 8865004
-7%
- Délka: 180mm
- Hmotnost: 1,9 kg
- Max. kroutící moment: 340Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák ráčnový, 1/2", pneu, 64nm EXTOL PREMIUM 8865015
-8%
- Hmotnost: 1,1kg
- Max. kroutící moment: 64Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 150/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový, 1/2", kompozit, pneu, 800nm EXTOL PREMIUM 8865016
-7%
- Délka: 200mm
- Hmotnost: 2,4kg
- Max. kroutící moment: 800Nm
- Max. pracovní tlak: 6,3bar(0,63MPa)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891811
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Akumulátorový rázový utahovák BSS 12 1”-0 Güde 58607
-27%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 80 Nm |
Není skladem
RYOBI R18IW3-0 aku rázový utahovák ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Úhlový rázový utahovák WSS 1/2" HT PRO 2401575 Aircraft
-14%
- Pracovní tlak: 6,3 bar
- Utahovací moment - pravý: 231 / 259 / 278 Nm
- Povolovací moment - levý: 285 Nm
- Spotřeba vzduchu (průměrná): 129 l/min
Není skladem
Makita TD002GD201 Aku rázový šroubovák 1/4"Li-ion XGT 40V/2,5Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V / 2,5 Ah
- Výkon: 500 W
- Otáčky naprázdno: 0-1.100/2.100/3.200/3.700 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0-1.400/2.600/3.600/4.600 min-1
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-400 BOSCH 06019K0020
-10%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDR 180-LI BOSCH 06019G5124
-17%
- Volnoběžné otáčky, až: 2.800 Ot/min
- Hmotnost bez akumulátoru: 1,02 kg
- Krouticí moment, max.: 160 Nm
- Velikost tučně: M 6 – M 14
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-450 PC BOSCH 06019K4103
-12%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 1.000 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-1.000 Ot/min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-300 BOSCH 06019D8200
-12%
- Počet příklepů, až: 3.400 příklepů/min
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 2.400 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-2.400 Ot/min
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 250-LI BOSCH 06019G6121
-17%
- Krouticí moment, max.: 250 Nm
- Počet příklepů, až: 3.300 příklepů/min
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 2.400 Ot/min
Není skladem
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18 V-LI HT BOSCH 06019B1300
-17%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 1.900 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-1.900 Ot/min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
Není skladem
Makita DTD153Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 170 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový utahovák „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Není skladem
Makita DTD172Z Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 0-1.100/2.100/3.200/3.600 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0-1.100/2.600/3.600/3.800 min-1
- Max. utahovací moment: 180 Nm
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem
Makita TD001GZ02 Aku rázový šroubovák 1/4"Li-ion XGT 40V,Makpac,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Makita TW141DSAE Aku rázový utahovák Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 145 Nm |
Není skladem
Makita DTW190RFJ Aku rázový utahovák 1/2" Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V/3,0Ah
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.300 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 3.000 min-1
- Max. utahovací moment: 190 Nm
Není skladem
Makita TL064DSAJ Aku úhlový rázový utahovák 1/4" Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 60 Nm |
Není skladem