Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891811
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | 8891811 | EAN | 8595126986625 | ||||
| Výrobce | EXTOL PREMIUM | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Technická data:
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,6kg
- L/p chod: ano
- Max. kroutící moment: 180Nm
- Otáčky: 0–2400/min
- Počet rázů: 0–3600/min
- Unašeč nástroje: 1/2" čtyřhran
- Značka: EXTOL PREMIUM
Popis:
- Lehký a výkonný rázový aku utahovák s max. kroutícím momentem 180Nm Vám poskytuje výkon, který potřebujete k dokončení široké škály utahovacích operací – utahování a povolování šroubů. Rázový moment zvyšuje sílu utahováku při šroubování a zároveň snižuje spotřebu baterie. Proto je při šroubování mnohem efektivnější než aku vrtačka a také zašroubuje více šroubů na jedno nabití baterie. Celokovová převodovka zajišťuje bezchybný chod při i vysoké zátěži a přispívá k lepšímu odvodu tepla vznikajícího při práci. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000–8000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
| Napětí akumulátoru | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení | 0 ks |
| Kapacita baterie | 0 mAh |
| Max. otáčky na prázdno | 2400 min-1 |
| Počet rázů | 3600 min-1 |
| Upnutí nástroje | Čtyřhran 1/2" |
| Balení | Krabice |
| Váha | 1.6 kg |
Podobné produkty
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891810
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet rázů: | 3600 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/4" aku share20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL PREMIUM 8891812
-20%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 20v li-ion (2x), 2000mah, industrial TOTAL TIWLI2001
- Baterie: 20V Li-ion (2x)
- Extra: v tašce, rychlonabíječka
- Hmotnost s baterií: 2,1kg
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791810
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |