Úhlové brusky (flexa) Ferm
PodkategorieFerm AGM1087 - Úhlová bruska 850W 125mm
-22%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 880 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1125 - Aku úhlová bruska 20V 115cm - bez akumulátoru - Platform
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1141 - Úhlová bruska 500W 115mm
-12%
- AGM1141 - Úhlová bruska 500W 115mmAGM1141 - Úhlová bruska je malá, praktická bruska vhodná pro širokou škálu aplikací. Můžete ji použít na řezání kovových trubek, broušení betonových podlah, odbrušování svarů, odstraňování starých nátěrů nebo leštění kovových povrchů. Její univerzálnost z ní dělá nepostradatelný nástroj pro každou dílnu, stavbu nebo domácí použití. Rukojeť zajišťuje pevný a pohodlný úchop, což minimalizuje únavu rukou a zvyšuje přesnost práce.Hlavní výhody
- Štíhlé tělo brusky přizpůsobené pro snadné uchopení
- Aretace vřetene
- 3 polohy rukojeti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm AGM1061S - Úhlová bruska 900 W 125 mm
- Ruční úhlové brusky Ferm mají široké využití v mnoha odvětvích výroby a údržby. Jsou určeny pro řezání a broušení materiálu, broušení a leštění ploch za použití rotačního kartáče. Jsou uzpůsobeny k upnutí do stojanů pro jednodušší víceúčelové použití.Měkčená konstrukce stroje
- LED indikace k indikaci napájení a servisní interval výměny uhlíkůDélka napájecího kabelu - 3m
- Dodáváno bez kotouče
Není skladem
Podobné produkty
Ryobi R18AG-0 aku úhlová bruska ONE+ (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Úhlová bruska UniversalGrind 750-115 BOSCH 06033E2000
-12%
- Jmenovitý příkon: 750 W
- Volnoběžné otáčky, od: 12.000 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 12.000 ot/min
- Aretace vřetena: ano
Skladem - ihned k odběru
Makita GA023GZ Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
EBU 125-7 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA4530R Úhlová bruska 115mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9565CVR Úhlová bruska s regulací 125mm,1400W,SJS
-12%
- Příkon: 1.400 W
- Otáčky naprázdno: 2.800 - 12.000 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska WS 230-2350 R Güde 58109
-24%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2350 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska WS 125-1150 E Güde 58108
-25%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EBU 150-16 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1600 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s regulací rychlosti, 125mm, 850w EXTOL PREMIUM 8892014
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 850 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
900 W úhlová bruska, univerzálně použitelná, 125 mm FLEX LE 9-11 125 230/CEE
-3%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 900 W - 115 mm Powerplus POWX0611
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdb 201401-e úhlová bruska fieldmann
-40%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 8600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL PREMIUM 8892021
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1300 Wattů úhlová bruska s bezuhlíkovým motorem, 125 mm FLEX L 13-10 125-EC 230/CEE
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1300 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s regulací rychlosti, 125mm, 1400w EXTOL INDUSTRIAL 8792014
-8%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 9800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EBU 125-10 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 950 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2100 W úhlová bruska, 180 mm, obouručná FLEX L 21-8 180 230/CEE
-5%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2100 W |
| Max. otáčky: | 8300 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdub 70605-0 20v úhlová bruska fieldmann
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 7-125 BOSCH 0601388108
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová, 125mm, 750w EXTOL PREMIUM 8892022
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 750 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 1700 Wattů s variabilními otáčkami a brzdou, 125 mm FLEX LBE 17-11 125 230/CEE
-8%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1700 W |
| Max. otáčky: | 11500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA511Z Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA452RTJ Aku úhlová bruska 115mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás