Úhlové brusky (flexa) EXTOL INDUSTRIAL
PodkategorieBruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791840
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791841
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, 20v li-ion, 4ah EXTOL INDUSTRIAL 8791842
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová s regulací rychlosti, 125mm, 1400w EXTOL INDUSTRIAL 8792014
-8%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 9800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s regulací rychlosti, 125mm, brushless, 1550w EXTOL INDUSTRIAL 8792010
- Hmotnost: 2,5kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Otáčky: 2800-9500/min
- Průměr kotouče: 125mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová, 125mm, 1150w EXTOL INDUSTRIAL 8792006
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Podobné produkty
Úhlová bruska GWS 17-125 TS BOSCH 06017D0400
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
- Rozsah napětí: 220 – 240 V
Není skladem
Úhlová bruska GWS 1000 BOSCH 0601828800
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1000 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Úhlová bruska PWS 850-125 BOSCH 06033A270B
-21%
- Jmenovitý příkon: 850 W
- Ø brusných kotoučů: 125 mm
- Volnoběžné otáčky, od: 12.000 ot/min
- Hmotnost: 1,8 kg
Není skladem
Úhlová bruska PWS 750-115 BOSCH 06033A240C
-12%
- Jmenovitý příkon: 750 W
- Ø brusných kotoučů: 115 mm
- Volnoběžné otáčky, od: 12.000 ot/min
- Hmotnost: 1,8 kg
Není skladem
Úhlová bruska GWS 13-125 CIE BOSCH 060179F002
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
Není skladem
Úhlová Aku bruska 125cm „XP Brushless“ SKIL 3930CB
-2%
- Akustický tlak: 81,5.
- Akustický výkon: 92.5.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (povrchové broušení): 3,9.
Není skladem