Šroubováky Narex
PodkategorieAS 37-2 HYBRO EVO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASV 202-2B Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37-Li HYBRO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASP 200-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 47 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSP 13-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 75 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37 HYBRO LADY Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0.85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSV 13-2 Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASP 202-2B Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
Makita HP002GZ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF485RAJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V/2,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485RAJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/2,0 Ah,Makpac
-19%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF002GA201 Aku bezuhlíkový vrtací šroubovák Li-ion XGT 40V/2,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF002GZ Aku bezuhlíkový vrtací šroubovák Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtací šroubovák 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC C
-8%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtací šroubovák 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-stavební šroubovák 18,0 V FLEX DW 45 18.0-EC C
-5%
- Napětí akumulátoru18 VKapacita akumulátoru2,5 / 5,0 AhMax. točivý moment28 NmPočet otáček při chodu naprázdno0-4500 ot/minUpnutí nástroje1/4" vnitřní šestihranMax. Ø šroubu4,2 mmRozměry (d x š x v)215 x 75 x 203 mmHmotnost bez aku0,975 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 4G 18.0-EC C
-9%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 2G 18.0-EC C
-10%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 2G 18.0-EC/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF001GM201 Aku bezuhlíkový vrtací šroubovák Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 140 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF001GZ01 Aku bezuhlíkový vrtací šroubovák Li-ion XGT 40V,Makpac,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 140 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP001GZ01 Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion XGT 40V,Makpac,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 140 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF033DSAE Aku šroubovák Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF033DZ Aku šroubovák Li-ion CXT 12V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP333DSAE Aku příklepový šroubovák Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP333DZ Aku příklepový šroubovák Li-ion CXT 12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF333DZ Aku šroubovák Li-ion CXT 12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-stavební šroubovák 18,0 V FLEX DW 45 18.0-EC/2.5 Set
- Napětí akumulátoru 18 VKapacita akumulátoru 2,5 / 5,0 AhMax. točivý moment 28 NmOtáčky při chodu naprázdno 0-4500 ot/minUpnutí nástroje 1/4" vnitřní šestihranMax. Ř šroubu 4,2 mmHmotnost bez aku 0,975 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-stavební šroubovák 18,0 V FLEX DW 45 18.0-EC
- Napětí akumulátoru 18 VKapacita akumulátoru 2,5 / 5,0 AhMax. točivý moment 28 NmOtáčky při chodu naprázdno 0-4500 ot/minUpnutí nástroje 1/4" vnitřní šestihranMax. Ř šroubu 4,2 mmHmotnost bez aku 0,975 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 2G 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF485Z Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás