Šroubováky Narex
PodkategorieAS 37-2 HYBRO EVO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASV 202-2B Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37-Li HYBRO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASP 200-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 47 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSP 13-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 75 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37 HYBRO LADY Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0.85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSV 13-2 Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASP 202-2B Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
Makita DFS452RTJ Aku šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 0 - 4.000 min-1
- Šrouby do sádrokartonu: 4 mm
- Upínání nástroje: šestihran 1/4"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF332DSAE Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF482RFJ Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP458RTJ Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 400 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 2.000 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 6.000 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP484RFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 2.000 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita FS6300R Elektronický šroubovák 6000ot,570W
-12%
- Příkon: 570 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 6.000 min-1
- Utahovací moment (tvrdý/měkký): 11 / 6 Nm
- Samořezné šrouby: --- mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita FS4300 Elektronický šroubovák 4000ot,570W
-12%
- Příkon: 570 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 4.000 min-1
- Utahovací moment (tvrdý/měkký): 16 / 10 Nm
- Samořezné šrouby: 6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita FS2300 Elektronický šroubovák 2500ot,570W
-12%
- Příkon: 570 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.500 %min-1%
- Utahovací moment (tvrdý/měkký): 25 / 15 Nm
- Samořezné šrouby: 6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DFR550RFE Aku šroubovák se zásobníkem 25-55mm,Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 4.000 min-1
- Šrouby do sádrokartonu: 4 x 25 - 55 mm
- Upínání nástroje: šestihran 1/4''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DFS452Z Aku šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 4.000 min-1
- Šrouby do sádrokartonu: 4 mm
- Upínání nástroje: šestihran 1/4''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF332DSME Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/4,0Ah
-22%
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 450 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.500min-1
- Utahovací moment (tvrdý/měkký): 35 / 21 Nm
- Vrtací výkon (ocel/dřevo O): 10 / 28 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF032DZ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 10,8 V FLEX DD 2G 10.8-EC
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák s příklepem 10,8 V FLEX PD 2G 10.8-EC
-7%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 2G 18.0-EC LD C
-3%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtací šroubovák 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC LD C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 158 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 70 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtačka s příklepem a funkcí turbo 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC-HD C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 158 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX DD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák FLEX PD 2G 18.0 EC LD/2.5 Set
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485SFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku, růžový, 12v li-ion, 1300mah, v tašce EXTOL LADY 402401
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Není skladem
Sádrokartonářský šroubovák TBS 710 Güde 58132
-28%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Jmenovitý příkon: 710 W
- Volnoběžné otáčky: 0 - 4.000 ot./min.
- Max. krouticí moment: 9,8 Nm
Není skladem