Pilové kotouče EXTOL CRAFT
PodkategorieKotouč pilový s sk plátky, o 600x3,8x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19128
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 600x3,8x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 3,0mm, max.ot. 2500/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 500x3,8x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19125
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 500x3,8x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 3,0mm, max.ot. 3000/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 400x3,5x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19122
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 400x3,5x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,5mm, max.ot. 3800/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640503
-17%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640501
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640445
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640433
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640435
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608641195
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641171
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640815
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640725
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640700
-12%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640694
-12%
- Vnější průměr mm: 450
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,8
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,8
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640682
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640674
-12%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640636
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 185x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 200x2,6x30/16,18,20,25,25,4 - 24 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 20 zubů - střídavý šikmý s vyhazovačem
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,2x20/16 - 30 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 150x2,2x20/16 - 24 zubů - střídavý šikmý
-10%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 120 mm, 24 Z Kreator KRT020603
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 305mm, 100T Kreator KRT020506
-7%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 235mm 40T Kreator KRT020436
-5%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 315mm, 100T Kreator KRT020433
-9%
- Počet zubů: 100
- Rozměr: 315 x 30 x 3,2 mm
- Sklon zubu: pozitiv
- Tvar zubu: střídavě šikmý
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 100T Kreator KRT020431
-10%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás