Obráběcí stroje KITO
PodkategorieKlíč nástrčný magnetický, stopka 1/4", 12x48mm, s2 KITO 4810612
- Materiál: S2
- Technické parametry: 12x48mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hroty, sada 20ks, ph 3x25mm, s2/tin KITO 4820113
- Materiál: S2/TiN
- Technické parametry: PH 3x25mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita D-58920 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 6 ks v plastovém pouzdře
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stojan pro pokosové pily Powerplus POWX075200
-12%
- Nosnost: 150 kg
- Výška stojanu: 100 cm
- Rozsah prodloužení ramen: 118,5 - 200 cm
- Hmotnost: 14 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11536 sada vrtáků s válcovou stopkou do zdiva 5 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku ocasová pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25100
-14%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JSB 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-kotoučová pila se zápustným krytem 18,0 V FLEX CS 62 18.0-EC C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 23/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 23 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 21/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 21 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 15/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 15 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR3051TK Pila ocaska 1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Délka kmitu: | 30 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LW1401 Rozbrušovačka 355mm,2200W
-12%
- Příkon: 2.200 W
- Otáčky naprázdno: 3.800 min-1
- Oddělovací výkon (90°): 127 mm / ¦ 119 mm
- Oddělovací výkon (45°): 127 mm / ¦ 106 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
El. Vrtačka s příklepem 600 W Powerplus POWC10200
-14%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-49080 sada vrtáků SDS-Plus V-Plus 12 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-68498 sada bitů a vrtáků 34 ks v plastovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS1018LN Pokosová pila s laserem 260mm,1430W
-12%
- Příkon: 1.430 W
- Otáčky naprázdno: 4.300 min-1
- Řezný výkon při 90°: 91x305 mm
- Řezný výkon při 45°: 91x215 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CV102DZL Aku vesta L s vyhříváním Li-ion CXT 10,8/12V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/12V CXT
- Doba použití Hi: BL1041B - 4 hod
- Doba použití Mid: BL1041B - 7,5 hod
- Doba použití Lo: BL1041B - 14 hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS0714N Pokosová pila 190mm,1010W
-12%
- Příkon: 1.010 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 min-1
- Řezný výkon při 90°: max. 52 x 300 mm
- Řezný výkon při 45°: max. 52 x 212 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS660RTJ Aku bezuhlíková okružní pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šavlová pila s variabilními otáčkami 1300 W FLEX RS 13-32 230/CEE
-5%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Délka kmitu: | 32 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-kotoučová pila se zápustným krytem 18,0 V FLEX CS 62 18.0-EC
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita M1902 Hoblík MT82mm,500W
-12%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 1 mm |
| Max. hloubka falcování: | 9 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS1219L Pokosová pila s laserem 305mm,1800W
-12%
- Příkon: 1.800 W
- Otáčky naprázdno: 3.200 min-1
- Řezný výkon při 90°: 92x382 / 107x363 mm
- Řezný výkon při 45°: 92x268 / 107x255 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás