Nářadí Schweißkraft
PodkategorieHořák WP 17 V / 4 m ED s plynovým regulátorem 1461745 Schweißkraft
- Délka hadice: 4 m
- Tloušťka drátu: 5×3,2mm
Není skladem
Plasmový hořák A 81 / 6 m 1339201 Schweißkraft
-4%
- Max. provozní tlak: 5,0 bar
- Příkon: 155 W
Není skladem
Podobné produkty
HECHT 1323 - úhlová bruska
-22%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2350 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Segmentový diamantový nůž 58 mm Kreator KRT990030
-6%
- Použití: malta/keramické obkladyŠířka: 58 mm
Skladem - ihned k odběru
Brusný diamantový kotouč 88 mm Kreator KRT990025
-7%
Skladem - ihned k odběru
Odlamovací nůž 18 mm long Kreator KRT000204
-13%
- Materiál: nerezová ocel, ABS
- Čepel: 18 mm
- Materiál čepele: SK5
Skladem - ihned k odběru
Stolní vrtačka GTB 13/355 Güde 55200
-33%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Rozsah sklíčidla : 1,5 - 13 mm
- Počet rychlostí vrtačky: 5
Skladem - ihned k odběru
Kompresor 405/10/50 Güde 50131
-10%
- Druh kompresoru: dvoupístový
- Typ kompresoru: olejový
- Konstrukce kompresoru: horizontální
- Druh pohonu: elektrický
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, pneu EXTOL PREMIUM 8865025
-26%
- Hmotnost: 1,1kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 1800/min
- Průměr vrtáku: 1-10mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891838, bruska úhlová aku share20v, 115mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PRE...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791800
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - ihned k odběru
VYS 25-21 Vysavač NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 200 W
- Max. příkon připojeného zařízení: 2 400 W
- Celkový příkon max.: 3 600 W
Skladem - ihned k odběru
Nůž ulamovací s výztuhou, 18mm, auto-lock FORTUM 4780022
-35%
- Technické parametry: 18mm, Auto-lock
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: s funkcí rychlého povysunutí a automatického zasunutí čepele
Skladem - ihned k odběru
Pásky stahovací na kabely černé, 380x7,6mm, 50ks, nylon pa66 EXTOL PREMIUM 8856170
-19%
- Info: teplotní rozsah použitelnosti -40-85°C, minimální teplota při instalaci 0°CMateriál: nylon PA66
- Normy: CE
- Technické parametry: 380x7,6mm, 50ks
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Worksite WT1129 - Kleště sika 250 mm
-11%
- Kvalitní kleště s ergonomickou rukojetí v tradiční designu
- Použité materiály předurčují kleště pro středně náročnou práci
- Tělo kleští je z kvalitní vysokouhlíkové ocele s leštěným povrchem
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací, sds plus, 5j EXTOL CRAFT 401232
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 4,6kg
- Max. vrtání do betonu: 32mm
- Max. vrtání do dřeva: 40mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL CRAFT 410130
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska na řetězy 220W Powerplus POWXG1066
-10%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 180 W
- Otáčky naprázdno: 6.300 min⁻¹
- Průměr kotouče: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Horní frézka 1.500 W Powerplus POWX093
-13%
- Výkon: 1500W-230V-50Hz
- Otáčky: 6.000 - 26.000 min⁻¹
- Kabel: 3m
- Max. pracovní hloubka: 53 mm
Skladem - ihned k odběru
Nůžky na kabely 10 mm Kreator KRT621002
- Max. průměr kabelu: prům.10 mm
- Tvrdost čepele: HRC 53
- Délka: 175 mm
Skladem - ihned k odběru
P Kleště odizolovací automatické Kreator KRT606004
-6%
- Automatické odizolovací kleště
- Drátová řezačka
- Tlačítko nastavení tlaku
Skladem - ihned k odběru
Stahovací pásky bílé 7,6x300mm, 25ks Kreator KRT556006
-9%
- Rozměr: 7,6x300mm Barva: bílá 25ks
Skladem - ihned k odběru
Páčidlo s vytahovačem hřebíků HEX 600mm Kreator KRT465002
- Délka: 600 mm
- HEX: 16 mm
Skladem - ihned k odběru
Modelářské nožíky sada 36ks Kreator KRT452002
- 2x držák nožíků potažený pryží
- 2x děrovací čep
- Přesný šroubovák
- Pinzeta
Skladem - ihned k odběru