Nářadí Schweißkraft
PodkategorieHořák WP 17 V / 4 m ED s plynovým regulátorem 1461745 Schweißkraft
- Délka hadice: 4 m
- Tloušťka drátu: 5×3,2mm
Není skladem
Plasmový hořák A 81 / 6 m 1339201 Schweißkraft
-4%
- Max. provozní tlak: 5,0 bar
- Příkon: 155 W
Není skladem
Podobné produkty
Separátor / vysavač popela 1 600W (20L) Powerplus POWX3013
-16%
- Příkon: 1.600 W
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Sací výkon cca: 17 kPa
- Objem nádoby: 20 l
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 430w EXTOL CRAFT 407202
-25%
| Příkon: | 430 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Řezací drát pro THERMOCUT 230/E a THERMOCUT 650
-38%
- Řezací drát je určen pro THERMOCUT 230/E, THERMOCUT 650 a jiné tepelné řezačky.
- Materiál NiCr 8020.
- Cívka 30 m x 0,2 mm.
Skladem - ihned k odběru
Zámečnické kladivo 200g Laminátová rukojeť Kreator KRT901102
-6%
- Hmotnost: 200 g
Skladem - ihned k odběru
Stahovací pásky černé 4,8x120mm, 100ks Kreator KRT556009
- Rozměr: 4,8x120mm Barva: černá 100ks
Skladem - ihned k odběru
Pistole horkovzdušná s plynulou regulací teploty, 2000w EXTOL PREMIUM 8894801
-18%
- Hmotnost: 0,6kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Proud vzduchu: 250/500l/min
- Příkon: 2000W
Skladem - ihned k odběru
Univerzální příklepová vrtačka NAREX EVP 13 E-2H3
-7%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Proma PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- PUB-210 - Pneumatická stopková bruska úhlová
- Příslušenství:
- kleština (6 mm)
- 2x klíč
Skladem - ihned k odběru
Ponorná pila 1 200W - SET Powerplus POWX0562
-10%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.200 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 165x20x2,6mm - 24T
Skladem - ihned k odběru
HECHT 2439 - elektrická řetězová pila
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Separátor / vysavač 20l , 1 200W Powerplus POWX308
-17%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1 200W
- Objem nádoby: 20 l
- Rozměr nádoby: 295 x 310 mm
Skladem - ihned k odběru
Upínací gumy 10mm 2ks Kreator KRT555101
-6%
- Materiál guma
- Ocelové háky
- prům.10mm x 100cm
- Certifikované TUV / GS
Skladem - ihned k odběru
Mini dláta na dřevo sada 6ks Kreator KRT461001
- Dřevěná rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Magnetický držák bitů 6X100mm Kreator KRT407101
- S2 ocel
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1568 - přímočará pila
-11%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, 450w EXTOL PREMIUM 8890001
-15%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Bruska multifunkční, rychloupínací, 400w EXTOL PREMIUM 8894100
-7%
- Hmotnost: 1,5kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Počet kmitů: 15000-22000/min
- Příkon: 400W
Skladem - ihned k odběru
Klíče očkoploché, sada 25ks, 6-32mm, crv EXTOL PREMIUM 6334
-22%
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 6-32mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-26-27-28-30-32mm
Skladem - ihned k odběru
Sponkovačka SKIL 8200AC
- Akustický tlak: 84.
- Akustický výkon: 95.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: 7.0.
Skladem - ihned k odběru
Worksite WT1287 - Kleště segerové sada 4 ks
-8%
- Kvalitní kleště s ergonomickou rukojetí v tradiční designu
- Použité materiály předurčují kleště pro středně náročnou práci
Skladem - ihned k odběru
Ferm CDM1119 - Aku vrtačka šroubovák 12V 20Nm 2x1,5Ah
-11%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 20 Nm |
Skladem - ihned k odběru
EKS 2400/40 AL-KO
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Sada nářadí 100ks, 1/4", 1/2", crv EXTOL PREMIUM 8818411
-10%
- Adaptér na hroty: vnitřní čtyřhran 1/4"- hrot 1/4"
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13mm, 1/2": 10-11-12-13-14-15-16-17-19-22-24-27-30-32mm
- Hlavice nástrčné prodloužené: 1/4": 9-10-11-12-13mm
- Hroty: 1/4"(L25mm): (-)4-5,5-7mm, PH1-2-3, T15-20-30, H3-4-5-6mm, adaptér z hrotu 1/4" na čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Sponkovačka/hřebíkovačka, 45w EXTOL CRAFT 420101
-17%
- Hmotnost: 0,5kg
- Info: Elektrická sponkovačka/hřebíkovačka je určena k připevňování textilií, fólií, kůže, lepenky, dekoračních a izolačních materiálů na dřevěný nebo dřevu podobný materiál s použitím hřebíků a spon.
- Kapacita zásobníku: 110ks
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru