Nářadí Schweißkraft
PodkategorieHořák WP 17 V / 4 m ED s plynovým regulátorem 1461745 Schweißkraft
- Délka hadice: 4 m
- Tloušťka drátu: 5×3,2mm
Není skladem
Plasmový hořák A 81 / 6 m 1339201 Schweißkraft
-4%
- Max. provozní tlak: 5,0 bar
- Příkon: 155 W
Není skladem
Podobné produkty
Úhlová stopková bruska WST VS PRO 2403260 Aircraft
-13%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 120 l/min
- Průměr upnutí nástroje (kleština): 3 a 6 mm
- Otáčky: 20000ot/min
Skladem - ihned k odběru
Makita HM0870C Sekací kladivo 7,6J,1100W
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.6 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - ihned k odběru
Pila na dřevo - čepovka, 350mm EXTOL PREMIUM 8812220
-27%
- Technické parametry: 350mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 9 zubů na 25mm, trojbroušené kalené zuby
Skladem - ihned k odběru
Beta Svěrka plastová 75mm
-17%
- Svěrka plastová 75mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton / žirafa 1050W 225mm Powerplus POWX0479
-14%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1050 W
- Otáčky naprázdno: 600 - 2.600 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 225 mm
Skladem - ihned k odběru
Kompresor do auta 12v, 12v, 6,9bar EXTOL PREMIUM 8864000
-25%
- Technické parametry: 12V, 6,9bar
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 12V DC cigaretová zástrčka, 2,9m kabel, 1m plnící hadice
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Beta SN-18 - Sada nářadí 18 dílů
-19%
- 7x klíče kombinované: 8-10-11-12-13-14-17 mm
- 5x sada šroubováků
- PL: 5x75, 6x100, 8x150 mm
- PH: 1x80, 2x100 mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 150w EXTOL CRAFT 410120
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Leštička karoserií, 140w EXTOL CRAFT 403300
-5%
| Průměr kotouče: | 240 mm |
|---|---|
| Příkon: | 140 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Váha: | 1.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Řezný nůž na dřevo 34 x 40 x 2,0 mm Kreator KRT990010
-20%
Skladem - ihned k odběru
Nůžky na plech pravé 10" Kreator KRT611103
-3%
- Délka: 250 mm
Skladem - ihned k odběru
Kompresor domácí aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891874
-21%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,1kg
- Kapacita baterie: 2Ah
- Max. tlak: 11bar/1100kPa/160PSI
Skladem - ihned k odběru
Ruční hoblík HO 82-850 Güde 58118
-24%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací, sds plus, 5,5j EXTOL PREMIUM 8890207
-16%
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 5,5kg
- Max. vrtání do betonu: 32mm
- Max. vrtání do dřeva: 40mm
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka se širokým rozsahem použití NAREX EV 13 E-2H3
-7%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Makita BO3711 Vibrační bruska s regulací 185x93mm,190W
-12%
- Příkon: 190 W
- Počet zdvihů: 4.000 - 11.000 min-1
- Počet úderů za minutu: 8.000 - 22.000 min-1
- Oscilační obvod (O): 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Beta Svěrka plastová 206mm
-13%
- Svěrka plastová 228mm
Skladem - ihned k odběru
Segmentový řezný kotouč 87 x 1,4 mm dřevo, plast, ocel Kreator KRT990021
-6%
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 80x300mm Kreator KRT552103
- Ocelová vodící lišta: 6x25mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Měkčená rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák P SL 2,5X50 Kreator KRT401101
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 50 mm
Skladem - ihned k odběru
Horkovzdušná pistole HLG 600-2000 Güde 58190
-34%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2000 W
- Teplota vzduchu 3 stupně: 50 - 450 - 600 ˚C
Skladem - ihned k odběru
Makita HR2470T Kombinované kladivo s výměnným sklíčidlem 2,4J,780W
-18%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 780 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.100 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.500 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru