Nářadí ACTIVE
PodkategorieACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891152 vrtací šroubovák aku, 12v li-ion (2x), 1500mah EXTOL PREMIUM ...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Míchadlo 850W SKIL 1608AA
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 550 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Náhradní sada jehel NP PRO a pro nástavec MHU, MHB 2402605 Aircraft
-14%
Není skladem
Makita M2401 Rozbrušovačka MT 355mm,2000W
-12%
- Příkon: 2.000 W
- Otáčky naprázdno: 3.800 min-1
- Oddělovací výkon (90°): 127 mm / ¦ 119 mm
- Oddělovací výkon (45°): 127 mm / ¦ 106 mm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 4770842, řezačka obkladů profesionální, 1200mm FORTUM 4770812
- Info: náhradní řezací kolečko 4770805
- Technické parametry: 1200mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: max. tloušťka řezaného materiálu 18mm, max délka řezu 1260mm, hmotnost 21kg
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 404112, bruska přímá, 130w EXTOL CRAFT 404111
| Příkon: | 130 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 30000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 4780007, břity ulamovací do nože 10ks, 18mm(tl.0,7mm/7s), sk2 FORTUM ...
- Materiál: SK2
- Technické parametry: 18mm(tl.0,7mm/7s)
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: 7 odlamovacích segmentů
Není skladem
Proma PPIO-1600/30R - Průmyslový vysavač s oklepem - profi
- PPIO-1600/30R - Průmyslový vysavač s oklepem - profiPPIO-1600/30R - Průmyslový vysavač s oklepem je určen pro vysávání běžných nečistot jako např. prachu,
- štěrku, pilin, hoblin a dalšího odpadu, včetně rozlitých tekutin v dílně garáži i domácnosti.
- Vysavač o výkonu 1600 W, vybavený zásuvkou pro připojení elektrického nářadí o výkonu
- max. 2000 W vybavené odsávacím adaptérem, dále je vybaven funkcí automatického
Není skladem
Proxxon Modelářská stolní kotoučová pila FET
-4%
- 220 – 240 V. 7.000 ot./min.
- Nastavitelný náklon kotouče do 45° .
- Velikost stolu 300 x 300 mm.
- Hloubka řezu 1 - 22 mm: výměnné kotouče velikosti 50 – 85 mm (s 10 mm otvorem).
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 4770207, kleště nastavitelné hunter, 310mm, crmov FORTUM 4770203
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 310mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: rozsah čelistí max. 46mm, tvrdost čelistí cca 60HRC
Není skladem
Kladivo vrtací, sds plus, 4j EXTOL PREMIUM 8890210
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 5,0kg
- Max. vrtání do betonu: 30mm
- Max. vrtání do dřeva: 40mm
Není skladem
Kladivo vrtací sds plus, 3,4j EXTOL PREMIUM 8890250
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 3,6kg
- Max. vrtání do betonu: 32mm
- Max. vrtání do dřeva: 30mm
Není skladem
P Kombinované kleště 6" Kreator KRT602101
- Délka: 150 mm
Není skladem
Nůžky na trubky 42 mm HQ Kreator KRT000705
-6%
- Průměr řezané trubky: 42 mm
Není skladem
Proxxon Sada - Momentový klíč MicroClick MC 200 a 10 nástavců
-4%
- Rozsah kroutícího momentu 40 - 200 Nm.
- Upínání 1/2" (12,5mm).
- Přesnost +/- 3 %.
- Celková délka 530 mm.
Není skladem
Proma PPIO-1400/20R - Průmyslový vysavač s oklepem - profi
- PPIO-1400/20R - Průmyslový vysavač s oklepem - profiPPIO-1400/20R - Průmyslový vysavač s oklepem je určen pro vysávání běžných nečistot jako např. prachu,
- štěrku, pilin, hoblin a dalšího odpadu, včetně rozlitých tekutin v dílně garáži i domácnosti.
- Vysavač o výkonu 1 400 W, vybavený zásuvkou pro připojení elektrického nářadí o výkonu
- max. 2 000 W vybavené odsávacím adaptérem, dále je vybaven funkcí automatického
Není skladem
Kompresor 580/10/100 H Güde 50147
-31%
- Typ kompresoru: olejový
- Konstrukce kompresoru: horizontální
- Druh pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 400 V
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 4770206, kleště nastavitelné hunter, 245mm, crmov FORTUM 4770202
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 245mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: rozsah čelistí max. 36mm, tvrdost čelistí cca 60HRC
Není skladem
Skil Válcová satinační bruska
-2%
- Záruka: 3 roky, Napětí/frekvence: 220-240V 50/60Hz, Příkon: 1300 W, Délka kabelu: 4 m
Není skladem
Vibrační Delta bruska 100W SKIL 7207AA
-7%
| Výkon: | 100 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 151 x 102 |
| Rychlost kmitání: | 24000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Není skladem
Proma PPV-1200/20R - Průmyslový vysavač
- PPV-1200/20R - Průmyslový vysavačPPV-1200/20R - Průmyslový vysavač je určen pro vysávání běžných nečistot jako např. prachu, štěrku, pilin, hoblin, a dalšího domácího nebo průmyslového odpadu, včetně rozlitých tekutin v dílně, garáži i domácnosti. Vysavač o výkonu 1200W, vybavený zásuvkou pro připojení elektrického nářadí o výkonu maximálně 1800W vybavené odsávacím adapterem, dále je vybaven funkcí automatického zapínání i vypínání s prodlevou pro kvalitní odsátí nečistot. Pro vysávání suchých nečistot lze použít kartušový papírový filtr, případě papírový filtrační sáček. Pro vysávání nečistot použijte polyesterový návlek, který tvoří s vestavěným plovákem, dokonalou a bezpečnou kombinaci pro mokré vysáváníHlavní výhodySilný motor 1 200 W
- Integrovaná zásuvka pro připojen
- elektrického nářadí s příkonem 1 800 W
- Systém automatického zapínání a vypínání
Není skladem
Bruska vibrační, 200w EXTOL CRAFT 407115
- Brusná plocha: 187x90mm
- Brusný papír: 230x93mm
- Hmotnost: 1,5kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Proxxon Orbitální leštička EP/E
-13%
- 230 V.
- Rychlost otáček 800 – 2800 ot./min.
- Excentrický kmit 11 mm.
- Délka 270 mm.
Není skladem
Truhlářská svorka 120x250mm Kreator KRT552104
- Ocelová vodící lišta: 8x30mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Měkčená rukojeť
Není skladem