Míchadla Flex
Podkategorie1010 Wattů 1-rychlostní míchadlo s regulací ve spínači FLEX MXE 1000 WR2 120 230/CEE
-10%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 780 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1600 Wattů 2-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček FLEX MXE 1602 WR2 160 230/CEE
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 780 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1200 Wattů 2-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček FLEX MXE 1202 WR2 140 230/CEE
-3%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 780 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček FLEX MXE 1200 WR2 140 230/CEE
-2%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 530 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové 2-rychlostní míchadlo 18,0 V s 3-stupňovým přepínačem otáček FLEX MXE 18.0 EC WR2 120
-6%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 120 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové 2-rychlostní míchadlo 18,0 V s 3-stupňovým přepínačem otáček FLEX MXE 18.0-EC/5.0 S...
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 120 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Míchač stavebních směsí GRW 1400 Güde 58046
-10%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 760 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Míchač stavebních směsí GRW 1800 Güde 58048
-30%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Míchadlo 850W SKIL 1608AA
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 550 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Kotoučová metla WS 2 100x600 SW10 Protool 614223
-68%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 100 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem
Protool 614224 Metla WS2 120x600 SW10
-82%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 120 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem
Ferm PMM1010 - Míchadlo 1800W M14
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Ferm PMM1006 - Míchadlo 1400W M14 (FPM-1400N)
-11%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Míchadlo stavebních směsí 1 050 W Powerplus POWC60210
-5%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 1.050 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 900 min⁻¹
- Míchací metla: 120 x 580 mm
Není skladem