Míchací metla 115x500mm SDS Plus Kreator KRT050013
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | KRT050013 | EAN | 5400338068591 | ||||
| Výrobce | Kreator | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Technická data:
- Systém upnutí: SDS Plus
- Rozměr: 115 x 500 mm
Podobné produkty
Spirálová metla s třemi rameny pravotočivá NAREX HS3 120×600R M14
-7%
- Upínání / stopka: M14ø vnější: 120 mm
- Max. hmotnost materiálu: 15–25 kg
Skladem - ihned k odběru
Oblouková metla NAREX RS2 120×600 M14
-2%
- Max. hmotnost materiálu: 20–40 kg
Skladem - ihned k odběru
Adaptér ERGOFIX se závit.M14
- - Použití pro:- MXP 1000 E EF- MXP 1002 E EF- MXP 1200 E EF- MXP 1202 E EF -- MXP 1602 E EFParametry:- Závit: M14x2- Délka zdvihu: 80 mm
HS2 120×600 M14 Spirálová metla s dvěmi rameny s kruhem NAREX
-25%
- Upínání / stopka: M14
- ø vnější: 120 mm