Zahradní technika Holzstar
PodkategoriePodobné produkty
Akumulátorové zahradní čerpadlo GP 18-401-30 Güde 58564
-26%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Maximální průtok: 2400 l/hod
- Výtlak: 20 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Půdní vrták GH 150 Güde 94136
-24%
- Druh pohonu: ruční
- Celková délka: 1040 mm
- Průměr vrtáku: 150 mm
- Délka: 1040 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Půdní, zemní vrták Lumag EB 400PRO
-5%
- Motor: 4taktní benzínovýVýkon: 2,4 kWObjem: 140 ccmStartování: reverzní startérNádrž: 0,55 lMaximální vibrace: 12 m/s2Hmotnost: 25 kg (bez nástavce)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA T66R
- Travní traktor VeGA T66R
- Záběr: 660 mmMotor: Loncin LC1P75F, 4- takt OHV 225ccm, Výkon motoru: 4,5kW / 6HP při 3600 ot/min
- Kroutící moment: 14 Nm 2500ot/min
- Otáčky motoru: 2800 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinované ponorné čerpadlo GS 751 Güde 94643
-24%
| Výkon: | 750 W |
|---|---|
| Průtok: | 15900 l/hod |
| Dopravní výška: | 8.5 m |
| Max. hloubka ponoru: | 6 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ponorné čerpadlo s plošným odsáváním GFS 401 S Güde 94627
-25%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 7000 l/hod |
| Dopravní výška: | 8 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo ponorné, pro čerpání do sucha, 400w EXTOL PREMIUM 8895014
-6%
| Výkon: | 400 W |
|---|---|
| Průtok: | 8000 l/hod |
| Dopravní výška: | 7 m |
| Max. hloubka ponoru: | 7 m |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo motorové kalové 6,5hp, 1300l/min HERON 8895105
- ⌀ sacího/výstup. hrdla: G3"/3"
- Hmotnost: 50kg
- Max. průchodnost: až 23mm
- Max. přepravní objem: 1300l/min = 78m3/hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX postřikovač TP12
- Verdemax nabízí široký sortiment zádových AKU postřikovačů a ručních zádových postřikovačů. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci. Práce s postřikovačem nikdy nebyla tak snadná a rychlá.Mezi hlavní přednosti postřikovačů Verdemax patří jejich robustnost a spolehlivost při zachování nízké hmotnosti.Ruční zádový postřikovač VERDEMAX TP 12 PROFESIONAL• Zádový tlakový postřikovač
- • Sklolaminátová tryska + 49 cm dlouhá trubice
- • Nastavitelný zádový popruh
- • Široký nálevný trychtýř
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pružina (5 z) -houp. Barcelona díl N VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada osvětlení LED přední (Comfort, Premium) AL-KO
- Sada předních světlometů pro zahradní traktory AL-KO a SOLO z řady Comfort a Premium.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPM 4735 multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem
-2%
| Výkon motoru: | 2.6 kW |
|---|---|
| Záběr: | 46 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátor 2,5Ah Li-ion 49485 lon
-8%
- Baterie pro postřikovač Solo 441,411, 206 EasyLi-Ion 11,1V/2,5Ahobj.č.49485,14853
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Koš skládací na listí a zahradní odpad, 55x72cm, 170l, pes EXTOL CRAFT 92900
- Materiál: PES
- Technické parametry: 55x72cm, 170L
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: 3 držadla, materiál Oxford 220g/m2 (PES tkanivo potažené vrstvou PE)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický štěpkovač dřeva RAMBO HC15E
-7%
| Výkon: | 5500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Nastavitelný komín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Štípací poloautomat Lumag SSA-400E
-9%
| Pohon: | Elektromotor |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Max. řezná délka: | 55 cm |
| Max. průměr polene: | 38 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zpětná klapka 1 1/2" Güde 94597
-28%
- Průměr: 1 1/2''
- Kompatibilita s čerpadly GÜDE: 94246, 94601, 94602, 94604, 94606, 94627, 94632, 94634, 94636
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 44
- Výška sestaveného zařízení v mm: 11
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Čerpadlo do vrtu, 820w, 148m, 1920l/h, 100mm, 1" EXTOL PREMIUM 8895063
-9%
- ⌀ výstupního hrdla: 1"
- Délka přívodního kabelu: 50m
- Hmotnost (bez kabelu): 17kg
- Max. hloubka ponoru: 100m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA 32H ECO + AKU set
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Plocha trávníku: | 500 m2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA WBC520
- Křovinořez na kolech VeGA WBC 520Motor:2-takt VeGAVýkon (kW/PS):52ccm / 2,2 KW / 3PSZáběr struny:430 mmStartování:ruční tahací adaptérHmotnost:9 kgKolový křovinořez WBC 520 je ideální pomocník při sečení vetších ploch s výškouporostu až 100 cm. Slouží pro udržování zanedbaných travních ploch a nebo pro rychlénasečení pícnin pro domácí zvířectvo.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MERANTI VICTORIA SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Dřevo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Dřevo |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada těsnění (456,457,458) NBR
-3%
- Sada těsnění (456,457,458) NBR.Sada těsnění – Obsahuje všechna těsnění pro uvedené typy postřikovačů NBR.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada těsnění (425,435) NBR
-12%
- Sada těsnění (425,435) NBR.Sada těsnění – Obsahuje všechna těsnění pro uvedené typy postřikovačů NBR.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
TL 1820 18V SET AL-KO
- Akumulátorový kultivátor AL-KO TL 1820 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLES akumulátorovým kultivátorem TL 1820 máte lehkého a bezemisního pomocníka pro vaši zeleninovou zahrádku. Drcení, kypření a odplevelení jsou oblasti použití tohoto půdního kultivátoru. Díky nízké hmotnosti je zaručena práce bez únavy. Úspora místa během okamžiku díky dělitelné hřídeli. Bezšňůrová svoboda pro bezpečné a flexibilní použití v kteroukoli dobu.Technické údaje bateriového kultivátoru AL-KO TL 1820Robustní 4hvězdičkové kovové nože zkultivují vaši zeleninovou zahrádku s pracovní šířkou 200 mm a průměrem nože 150 mm. Díky nízké hmotnosti 3,8 kg vč. baterie, můžete pracovat s menší únavou. Uzavřená rukojeť po celém obvodu také zajišťuje dobrou manipulaci.Máte přístup k různým dobám chodu a nabíjení, protože je na výběr ze čtyř různých velikostí akumulátorů. Balení obsahuje 2,5 Ah akumulátor. Akumulátor se dobíjí mezi 60 a 130 minutami. (V závislosti na kapacitě). Pro ještě rychlejší nabíjení lze použít i rychlonabíječku baterií FC100 Li). Li-Ion akumulátor je velmi odolný, nenáročný na údržbu a snadno a pohodlně se nabíjí každý bez samovybíjení nebo paměťového efektu.Naše dvouletá záruka výrobce zahrnuje také akumulátor tohoto zařízení.Akumulátor a nabíječka jsou součástí dodávky.S řadou akumulátorů AL-KO 18 V Bosch Home & Garden compatible jste díky našemu četnému zahradnímu nářadí dokonale vybaveni pro každou aplikaci. Akumulátory a nabíječky jsou navíc kompatibilní se všemi nástroji různých výrobců, které pracují se systémem dobíjecích baterií Bosch 18 V Home and Garden.Kupte si kultivátor AL-KO TL 1820 18VAkumulátorový půdní kultivátor AL-KO TL 1820 zakoupíte u nás v našem internetovém obchodě nebo u specializovaného prodejce. Je to lehká aku alternativa k ruční motyčce a rýči.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás