Vysavač na suché a mokré sání AdvancedVac 20 BOSCH 06033D1200
Ikona lidí
Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
Ikona peněz
Garance vrácení peněz
do 14 dnů
Dostupnost Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pobočka Praha 8 - Palmovka ve středu 20.05.
Pobočka Řevnice v úterý 19.05.
Externí sklad Skladem
Kód produktu 06033D1200
EAN 3165140874007
Výrobce Bosch
Naše VIP cena:
Množství:
Technická data:
  • Jmenovitý příkon: 1.200 W
  • Sací výkon: 300 AW
  • Max. průtok vzduchu (turbína): 70 l/s
  • Max. podtlak (turbína): 260 mb
  • Objem nádržky: 20 L
  • Hmotnost: 7,6 kg
  • Automatika pro dálkové ovládání: ano
  • Zásuvka na horní části: ano
  • Funkce foukání: ano
  • Odtokový ventil: ano
  • Antistatický systém: ano
  • Stručný popis výrobku: Pokořte všechny nečistoty, suché i mokré, snadno a rychle
  • Vlastnosti hlavního výrobku: Antistatická hadice minimalizuje elektrické výboje
  • Podsekce kategorie produktů: Vysavač na suché a mokré sání
  • Usage level: Advanced
  • Rozsah dodávky: Karton
  • Rozměry nářadí (D × Š × V): 530 x 460 x 400 mm
  • Rozměry balení (délka): 530 mm
  • Rozměry balení (šířka): 460 mm
  • Rozměry balení (výška): 400 mm
  • Rozměry balení (D × Š × V): 530 x 460 x 400 mm
Popis:
Podobné produkty
VYS 25-21 Vysavač NAREX
-7%
VYS 25-21 Vysavač NAREX
  • Napájecí napětí: 230 V
  • Jmenovitý příkon: 1 200 W
  • Max. příkon připojeného zařízení: 2 400 W
  • Celkový příkon max.: 3 600 W
Skladem - ihned k odběru
Proma PPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepem
  • PPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepemPPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepem je určen pro vysávání běžných nečistot jako např. prachu, štěrku, pilin, hoblin, a dalšího domácího nebo průmyslového odpadu, včetně rozlitých tekutin v dílně, garáži i domácnosti. Vysavač o výkonu 1400W, vybavený zásuvkou pro připojení elektrického nářadí o výkonu maximálně 1800W vybavené odsávacím adapterem, dále je vybaven funkcí automatického zapínání i vypínání s prodlevou pro kvalitní odsátí nečistot.Pro vysávání suchých nečistot lze použít kartušový papírový filtr, případě papírový filtrační sáček. Pro vysávání nečistot použijte polyesterový návlek, který tvoří s vestavěným plovákem, dokonalou a bezpečnou kombinaci pro mokré vysávání Průmyslové vysavače se od domácích vysavačů odlišují celkovou konstrukcí, filtrací, svými funkcemi, sacím motorem i příslušenstvím. Tyto vysavače jsou robustnější, výkonnější a odolnější. Průmyslové stavební vysavače odolávají podstatně vyšší zátěži, než jaké jsou vystavovány běžné vysavače v domácnosti.Hlavní výhody
  • Silný motor 1 400 WIntegrovaná zásuvka pro připojení
  • elektrického nářadí s příkonem 1 800 WSystém automatického zapínání a vypínání
  • s prodlevou v případě, že je připojeno
Skladem - ihned k odběru
Vysavač wetCAT 362 IET pro suché/mokré sání 7001370 Cleancraft
-19%
  • Typ sání: Suché i mokré
  • Množství vzduchu: 10000 l/min
  • Průměr hadice: 38 mm
  • Délka hadice: 4 m
-7%
  • Napájecí napětí: 230 V
  • Jmenovitý příkon: 1 000 W