Vybavení dílny a pracoviště KITO
PodkategorieŠroubovák křížový, ph 3x150mm KITO 4800210
- Technické parametry: PH 3x150mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Klíč nástrčný magnetický, stopka 1/4", 12x48mm, s2 KITO 4810612
- Materiál: S2
- Technické parametry: 12x48mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hroty, sada 20ks, ph 3x25mm, s2/tin KITO 4820113
- Materiál: S2/TiN
- Technické parametry: PH 3x25mm
- Značka: KITO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Řezný kotouč Nerez/Ocel 125 x 1,2mm 4 plus 2 (6ks) Kreator KRT070420
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-18 Kreator KRT032002
-8%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 18 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-28%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kapesní nůž 15 funkcí Kreator KRT000902
- Délka otevřeného: 15,3 cm
- Délka zavřeného: 9 cm
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482RFEB Aku vrtací šroubovák černý Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-40%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Elektrické topidlo s ventilátorem MASTER B 5 ECA
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 5 kW |
| Průtok vzduchu: | 557 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - ihned k odběru
000176260 - brusný papír
- Brusný papír k HECHT 1762, hrubost 60, připevnění suchým zipem, 5 ks v balení
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791820
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Elektrický přímotop GEH 5000 R Güde 85131
-30%
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 5 kW |
| Průtok vzduchu: | 310 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - ihned k odběru
Krb s plápolajícím ohněm led EXTOL LIGHT 43401
-7%
| Barva: | Černá |
|---|
Skladem - ihned k odběru
Hoblík elektrický, 710w EXTOL PREMIUM 8893404
-7%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. hloubka falcování: | 7 mm |
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SF Pilové plátky NAREX
-36%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
65-Bit Box SUPER LOCK 65dílná sada bitů NAREX
-7%
- Množství v balení: 65 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
RK ø 125×1.6x22.2 A 46Q-BFB 41 Řezný kotouč 2v1 pro řezání běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-28%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1,6 mm
Skladem - ihned k odběru
Scheppach HBS 261 pásová pila
-2%
- Příkon: 500 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Délka pásu: 1790 mm
- Rozměr stolu: 300 x 380 - 535 mm
Skladem - ihned k odběru
Brusný kotouč samolepící Ø 150 mm, P 40 BK0150040SA BOW
Skladem - ihned k odběru
Permanentní svařovací úhlový magnet MSWM 10 1790060 Schweißkraft
-16%
- Magnetická přídržná síla: 10 kg
- Rozměry (š × v × h): 51×59×16 mm
- Hmotnost: 0,3 kg
Skladem - ihned k odběru
Hadicový odlučovač kondenzátu, 1/4", 6 bar 2311900 Aircraft
- Max. provozní tlak: 10 bar
Skladem - ihned k odběru
Diamantový řezný kotouč - universal sintrovaný NAREX Dia 230 Universal
-22%
- ø kotouče: 230 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Tuk pro mazání stopky nástroje NAREX Klüberplex BEM-41-132
-28%
- Tuk pro mazání stopky nástroje – Klüberplex BEM-41-132
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP453SYE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
List pilový zanořovací na kov, 34mm, bim EXTOL PREMIUM 8803855
-42%
- Materiál: BIM
- Technické parametry: 34mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Klíč očkoplochý, 17mm FORTUM 4730217
-31%
- Technické parametry: 17mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru