Vrtačky s příklepem EXTOL PREMIUM
PodkategorieVrtačka s příklepem, 850w EXTOL PREMIUM 8890033
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 1050w EXTOL PREMIUM 8890040
-7%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2500 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 1100w EXTOL PREMIUM 8890048
-7%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL PREMIUM 8890012
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL PREMIUM 8890014
-7%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, click-lock, 1100w EXTOL PREMIUM 8890052
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Vrtačka s příklepem, click-lock, 850w EXTOL PREMIUM 8890032
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Podobné produkty
Fdv 211050-e sds příklep.vrtač.fieldmann
-47%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | SDS-Plus |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Makita HP1641K Příklepová vrtačka s kufrem,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,680W
-19%
| Příkon: | 680 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Vrtačka příklepová 1050W SKIL 6745GA
-2%
- Akustický tlak: 94.2 dB(A).
- Akustický výkon: 105.2 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5 m/s².
Není skladem
Vrtačka příklepová 700W SKIL 6290AA
-2%
- Akustický tlak: 94.
- Akustický výkon: 105.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): 3.0.
Není skladem
Příklepová vrtačka SBM 1050 E Güde 58113
-25%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Není skladem
Příklepová vrtačka GSB 20-2 BOSCH 060117B400
-12%
- Krouticí moment, max., 2. stupeň: 15,5 Nm
- Sklíčidlo, provedení: 13mm rychloupínací sklíčidlo
- Napětí, elektrické, až: 230 V
- Napětí, elektrické: 230 V
Není skladem