Vrtačky a šroubováky Scheppach
PodkategorieScheppach DP 55 stojanová vrtačka s křížovým laserem
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky: variabilní, 500-2600 ot/min
- Rozměr stolu: 320 x 305 x 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 16 VLS stojanová vrtačka
-6%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 500 W
- Otáčky: 600 - 2650 (5 rychl.) ot/min
- Rozměr stolu: 160 x 160 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 16 SL stojanová vrtačka s křížovým laserem
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 550 W
- Otáčky: 510 - 2430 ot/min
- Rozměr stolu: 194 x 165 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 60 stojanová vrtačka s křížovým laserem a LED osvětlením
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky: variabilní, 170–880 / 490-2600 ot/min
- Rozměr stolu: 350 x 300 x 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI1050 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 1050 W
-2%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI850 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 850 W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DM850 elektrická příklepová vrtačka 850 W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSD40-20Li aku 20V vrtací šroubovák + 2x baterie 2 Ah + nabíječka + kufr
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Sloupová vrtačka OPTIdrill DH 28 FS 3020284 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 24 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 28 mm
- Max. vrtací hloubka: 105 mm
- Vyložení: 200mm
Není skladem
Stolní vrtačka OPTIdrill DH 24 BV 3020420 Optimum
-12%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 20 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 24 mm
- Max. vrtací hloubka: 85 mm
- Vyložení: 165mm
Není skladem
Sloupová vrtačka OPTIdrill B 34 H 3020333 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 26 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 34 mm
- Max. vrtací hloubka: 160 mm
- Vyložení: 285mm
Není skladem
Magnetická vrtačka MB 502 3860502 Metallkraft
-13%
- Max. průměr vrtáku: 16 mm
- Max. vrtací hloubka: 110 mm
- Max. průměr jádrového vrtáku: 50 mm
- Max. hloubka jádrového vrtání: 75 mm
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-110 C BOSCH 06019G010C
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 120-LI BOSCH 06019G8002
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 180-LI BOSCH 06019F8109
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 BOSCH 06019H5006
-20%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 180-LI BOSCH 06019F8307
-11%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Není skladem
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-110 C BOSCH 06019G030D
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Není skladem
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-90 C BOSCH 06019K6106
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V (bez AKU) Powerplus POWDPO1100
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.500 min⁻¹
- Příklep: 0 - 6.000 / 0 - 22.500 min⁻¹
- Nastavení momentu: 18 plus 1 plus 1
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V SET bezuhlíková Powerplus POWDP15220SET
-5%
- POWDP15220SET Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V bezuhlíkováVýhodný SET Aku bezuhlíkové vrtačky s příklepem POWDP15220 a baterie s nabíječkou POWDP9062Aku vrtačka POWDP15220Napětí 20 VOtáčky naprázdno 0-500 / 0-2.000 min-1Příklep 0-8.000 / 0-32.000 ipmNastavení momentu 23 1 1Max. kroutící moment 65 NmSklíčidlo 13 mmHmotnost 1,4 kgBaterie s nabíječkou POWDP9062Napětí 20 VKapacita akumulátoru 2.000 mAh Li-ionDoba nabíjení baterieplus /- 40 min.
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V 120Nm bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP15250
-10%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 600 / 0 - 2.000 min⁻¹
- Příklep: 9.000 - 30.000 min⁻¹
- Nastavení momentu: 20 plus 1 plus 1
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 12V LI-ION Powerplus POWX00442
- Napětí: 12 V
- Kapacita akumulátoru: 1.500 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.400 min⁻¹
- Nastavení momentu: 18plus 1
Není skladem
Šroubovák aku mini, 4v, usb nabíjení, sada bitů TOTAL TSDLI0403
- Baterie: 4V
- Extra: 40ks hrotů
- Hmotnost s baterií: 0,28kg
- Kapacita baterie: 1300mAh
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion (2x), 1500mah TOTAL TDLI12325
- Baterie: 12V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,8kg
- L/p chod: ano
- Max. utahovací moment: 20Nm
Není skladem
Makita DF030DWE Aku šroubovák 1/4" Li-ion 10,8V/1,3Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 24 Nm |
Není skladem
Makita DDF485RTJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Není skladem
Vrtačka Aku „Brushless“ SKIL 3060AA
- Akustický tlak: 78 dB(A), Nepřesnost (K): 1,5 dB(A), Hladina vibrací:< 2,5 m/s², Napětí: 18 V, Bezuhlíkový motor: ANO, Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah, Akumulátorové články: Li-Ion, Počet akumulátorů: 1, Volnoběžné otáčky: 0-480/1800 /min, Max. krouticí moment tuhý spoj: 60 Nm, Typ sklíčidla: Kovové bez klíče s jednoduchou objímkou, Průměr sklíčidla: 13 mm, Nastavení krouticího momentu: 17+1, Dvoustupňová mechanická převodovka: Ano, Max. průměr vrtání do dřeva: 50 mm, Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm, Kapacita šroubování: 13 mm, Doba nabíjení: 1,25 h, Čistá hmotnost bez akumulátoru: 0.97 kg, Nabíjecí proud: 2.4 A, LED světlo: Ano
Není skladem
Proxxon MICRO - šroubovák MIS 1
-9%
- Stejnosměrné napětí 12 - 18 V. 50 W.
- Utahovací momenty od 0,35 – 1 Nm (stupeň 6 eliminuje funkci třecí spojky (krouticí moment je pak 2 Nm).
- Hmotnost 415 g.
- Celková délka 200 mm.
Není skladem
Akumulátorový vrtací šroubovák AdvancedDrill 18 BOSCH 06039B5009
-21%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Není skladem
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0302
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Není skladem
Akumulátorová příklepová vrtačka UniversalImpact 18V BOSCH 06039D4101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 34 Nm |
Není skladem