Vrtačky a šroubováky Scheppach
PodkategorieScheppach DP 55 stojanová vrtačka s křížovým laserem
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky: variabilní, 500-2600 ot/min
- Rozměr stolu: 320 x 305 x 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 16 VLS stojanová vrtačka
-6%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 500 W
- Otáčky: 600 - 2650 (5 rychl.) ot/min
- Rozměr stolu: 160 x 160 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 16 SL stojanová vrtačka s křížovým laserem
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 550 W
- Otáčky: 510 - 2430 ot/min
- Rozměr stolu: 194 x 165 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 60 stojanová vrtačka s křížovým laserem a LED osvětlením
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky: variabilní, 170–880 / 490-2600 ot/min
- Rozměr stolu: 350 x 300 x 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI1050 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 1050 W
-2%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI850 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 850 W
-13%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DM850 elektrická příklepová vrtačka 850 W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSD40-20Li aku 20V vrtací šroubovák + 2x baterie 2 Ah + nabíječka + kufr
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Akumulátorová příklepová vrtačka UniversalImpact 18V-60 BOSCH 06039D7101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka UniversalImpact 18V-60 BOSCH 06039D7100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák EasyImpact 1200 BOSCH 06039D3105
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák UniversalDrill 18V-60 BOSCH 06039D7000
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka EasyImpact 18V-40 BOSCH 06039D8101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka EasyImpact 18V-40 BOSCH 06039D8100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák UniversalDrill 18V-60 BOSCH 06039D7002
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák UniversalDrill 18V-60 BOSCH 06039D7001
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka EasyImpact 18V-40 BOSCH 06039D8102
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák EasyDrill 18V-40 BOSCH 06039D8004
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák EasyDrill 18V-40 BOSCH 06039D8000
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka AdvancedImpact 900 BOSCH 0603174020
-21%
- Max. výstupní výkon: 1.050 W
- Jmenovitý příkon: 900 W
- Jmenovitý krouticí moment, 1. stupeň: 1,6 Nm
- Jmenovitý krouticí moment, 2. stupeň: 0,5 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka EasyImpact 600 BOSCH 0603133020
-12%
- Max. výstupní výkon: 370 W
- Jmenovitý příkon: 600 W
- Jmenovitý krouticí moment: 1,2 Nm
- Krouticí moment ve shodě s EN 60745: 15,0 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka EasyImpact 570 BOSCH 0603133220
-12%
- Max. výstupní výkon: 370 W
- Jmenovitý příkon: 570 W
- Jmenovitý krouticí moment: 1,2 Nm
- Krouticí moment ve shodě s EN 60745: 15,0 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka EasyImpact 600 BOSCH 0603133021
-12%
- Max. výstupní výkon: 370 W
- Jmenovitý příkon: 600 W
- Jmenovitý krouticí moment: 1,2 Nm
- Krouticí moment ve shodě s EN 60745: 15,0 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák EasyDrill 1200 BOSCH 06039D3007
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový dvourychlostní vrtací šroubovák UniversalDrill 18V BOSCH 06039D4002
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0301
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák Sada IXO 7 BOSCH 06039E0021
-12%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5.5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák IXO 7 BOSCH 06039E0020
-12%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5.5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák PushDrive BOSCH 06039C6020
-12%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální sada: Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 + 43 ks příslušen BOSCH 06019H5004
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
-13%
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás