Vrtačky a šroubováky EXTOL INDUSTRIAL
PodkategorieVrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791800
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, click-lock, 1050w EXTOL INDUSTRIAL 8790051
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 27000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah, bez baterie a nabíječky EX...
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, click-lock, 850w EXTOL INDUSTRIAL 8790031
-7%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 27000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791805, vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791152, vrtací šroubovák aku, 16,6v li-ion (2x), 2000mah EXTOL INDUS...
| Napětí akumulátoru: | 16,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791802
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
| Max. otáčky: | 2000 min-1 |
Není skladem
Podobné produkty
Makita FS4000 Elektronický šroubovák 4000ot,570W
-12%
- Příkon: 570 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 4.000 min-1
- Utahovací moment (tvrdý/měkký): 16 / 10 Nm
- Samořezné šrouby: 6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sloupová vrtačka GSB 20/500 Güde 55209
-24%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Typ vrtačky : stojanová
- Síťové napětí: 230 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill DQ 18 3191042 Optimum
-39%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 14 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 16 mm
- Max. vrtací hloubka: 65 mm
- Vyložení: 127mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1120 - Aku vrtačka šroubovák 18V 20Nm 2x1,5Ah
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma E-1516B/230 - Stojanová vrtačka
- E-1516B/230 - Stojanová vrtačkaStojanová vrtačka E-1516B/230, stroj táto třídy vyniká řadou nadstandardních funkcí a možnostmi, které uživatelům přinášejí vysokou užitnou hodnotu. Je konstruován pro vrtání, zahlubování a vystružování. Vhodné využití najde v zámečnických dílnách, opravárenských podnicích, truhlárnách, skladech ale i u domácích kutilů. Vřeteno je uloženo v kuličkových ložiscích a osazena kuželem Mk II, do kterého je možné vložit vrtací sklíčidlo nebo přímo nástroj. Pracovní stůl lze natáčet až o 360° pomocí otočného čepu a naklápět do úhlu + / - 45° od základní roviny, což umožňuje vrtání otvorů pod různými úhly.Vrtačka je vybavena osvětlením. Součástí dodávky není žárovka. Doporučená žárovka je E27 60W.Hlavní výhody
- Nemá možnost volby směru otáčení pravá/levá
- Možnost nastavení hloubky vrtání
- Možnost otáčení stolku
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma E-1516B/400 - Stojanová vrtačka
- E-1516B/400 - Stojanová vrtačkaStojanová vrtačka E-1516B/400, stroj táto třídy vyniká řadou nadstandardních funkcí a možnostmi, které uživatelům přinášejí vysokou užitnou hodnotu. Je konstruován pro vrtání, zahlubování a vystružování. Vhodné využití najde v zámečnických dílnách, opravárenských podnicích, truhlárnách, skladech ale i u domácích kutilů. Vřeteno je uloženo v kuličkových ložiscích a osazena kuželem Mk II, do kterého je možné vložit vrtací sklíčidlo nebo přímo nástroj. Pracovní stůl lze natáčet až o 360° pomocí otočného čepu a naklápět do úhlu + / - 45° od základní roviny, což umožňuje vrtání otvorů pod různými úhly.Vrtačka je vybavena osvětlením. Součástí dodávky není žárovka. Doporučená žárovka je E27 60W. Pro plynulou změnu otáček lze přiobjednat a osadit vrtačku frekvenčním měničem FMO-1/ 400 V/ 0,75 kW .Hlavní výhodyMožnost volby směru otáčení pravý/levý chod
- Možnost nastavení hloubky vrtání
- Možnost otáčení stolkuRadiální ložiska
- Montáž frekvenčního měniče umožní plynulou regulaci otáčekKlidný chod díky litinovým řemenicím
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SFE Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP453SFE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V 3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP1630K Příklepová vrtačka s kufrem 1,5-13mm,710W
-12%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill DQ 22 (230 V) 3191044 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 14 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 16 mm
- Max. vrtací hloubka: 85 mm
- Vyložení: 169mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pneumatická vrtačka BM R+L PRO 2404100 Aircraft
- Max. provozní tlak: 6 bar
- Spotřeba vzduchu: 360 l/min
- Vrtací výkon max. | ocel: 10 mm
- Max. průměr vrtáku | dřevo: 20 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma E-1720F/400 - Sloupová vrtačka
- Sloupové vrtačky PROMA jsou konstruovány pro vrtání a zahlubování. Vřetena je uloženo v kuličkových ložiscích a osazena kuželem Mk III, do kterého je možné vložit vrtací sklíčidlo nebo přímo nástroj. Pracovní stůl lze natáčet až o 360° pomocí otočného čepu a naklápět do úhlu + / - 45° od základní roviny, což umožňuje vrtání otvorů pod různými úhly.Vrtačka je vybavena osvětlením. Součástí dodávky není žárovka. Doporučená žárovka je E27 60W.Pro plynulou změnu otáček lze přiobjednat frekvenční měnič.Možnost nastavení hloubky vrtání
- Možnost otáčení stolku
- Možnost naklápění stolku +/- 45 st.
- Radiální ložiska
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION 3BAT Powerplus POWX00501
-11%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 4G 18.0-EC/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP1631K Příklepová vrtačka s kufrem,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,710W
-12%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sloupová vrtačka GSB 20/812 R+L Güde 55212
-26%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: rychloupínací
- Síťové napětí: 400 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 1100w EXTOL PREMIUM 8890048
-7%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL PREMIUM 8890012
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EVP 13 H-2C Příklepová vrtačka NAREX
-12%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 100 W
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 0–1 000 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 0–2 800 /min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill DQ 20 V 3191080 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 14 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 16 mm
- Max. vrtací hloubka: 80 mm
- Vyložení: 152mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Magnetická vrtačka MB 351 3860351 Metallkraft
- Max. průměr vrtáku: 13 mm
- Max. vrtací hloubka: 110 mm
- Max. průměr jádrového vrtáku: 35 mm
- Max. hloubka jádrového vrtání: 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 6413 Vrtačka 1,5-10mm,rychlosklíčidlo,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3400 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma E-1720FVL/400 - Sloupová vrtačka
- Sloupové vrtačky PROMA jsou konstruovány pro vrtání a zahlubování. Vřetena je uloženo v kuličkových ložiscích a osazena kuželem Mk III, do kterého je možné vložit vrtací sklíčidlo nebo přímo nástroj. Pracovní stůl lze natáčet až o 360° pomocí otočného čepu a naklápět do úhlu + / - 45° od základní roviny, což umožňuje vrtání otvorů pod různými úhly. Možnost nastavení hloubky vrtání
- Možnost otáčení stolku
- Možnost naklápění stolku +/- 45 st.
- Změna otáček - variátorem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma BV-25B/400 - Průmyslová vrtačka
- Průmyslová vrtačka BV-25B/400 Strojní průmyslová vrtačka BV-25B/400 se používá pro vrtací a závitové práce. Stroj je konstruován pro multi-funkční použití: vrtání, zahlubování, vystružování, závitování atd. Posuv vřetene je řízený ručně. Vrtačku nalezne uplatnění v nástrojařských dílnách, údržbách, malých a středních výrobních provozech i při sériové výrobě.
- BV-25B/400 lze provozovat při dokoupení závitořezné hlavy jako průmyslový závitořez Stůl i hlava vrtačky jsou výškově nastavitelné.Hlavní výhody
- Šestipólový motor se zvýšeným výkonemProdloužený zdvih vřetene
- K vrtačce lze připojit frekvenční měnič pro plynulou změnu otáček
Skladem - do 3-5 dnů u Vás