Vrtačky a šroubováky EXTOL INDUSTRIAL
PodkategorieVrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791800
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, click-lock, 1050w EXTOL INDUSTRIAL 8790051
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 27000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah, bez baterie a nabíječky EX...
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, click-lock, 850w EXTOL INDUSTRIAL 8790031
-7%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 27000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791805, vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791152, vrtací šroubovák aku, 16,6v li-ion (2x), 2000mah EXTOL INDUS...
| Napětí akumulátoru: | 16,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791802
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
| Max. otáčky: | 2000 min-1 |
Není skladem
Podobné produkty
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0300
-21%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Není skladem
Akumulátorový šroubovák IXO 6 BOSCH 06039C7120
-4%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4.5 Nm |
Není skladem
Akumulátorový šroubovák Sada IXO 6 BOSCH 06039C7122
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4.5 Nm |
Není skladem
Akumulátorový šroubovák PSR Select BOSCH 0603977021
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4.5 Nm |
Není skladem
Příklepová vrtačka GSB 20-2 BOSCH 060117B400
-12%
- Krouticí moment, max., 2. stupeň: 15,5 Nm
- Sklíčidlo, provedení: 13mm rychloupínací sklíčidlo
- Napětí, elektrické, až: 230 V
- Napětí, elektrické: 230 V
Není skladem
Akumulátorový sádrokartonářský šroubovák GSR 18V-EC TE BOSCH 06019C8003
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 1,6 kg
- Max. krouticí moment (tuhý šroubový spoj): 25 Nm
- Max. krouticí moment (měkký šroubový spoj): 5 Nm
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 130 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 130 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HC
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Není skladem
Proma RV-60S - Radiální průmyslová vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena řazení za pomocí hydrauliky manuální řazení vybaveno frekvenčním měničem Schneider otáčky vřetena jsou znázorněny na displeji manuální řazení systém trochoidního tenkovrstvého mazání aretace pomocí hydraulického systému ve všech osách tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je vpravo od vřetena vybaveno koncovými dorazy vřetena aretace pomocí hydraulickému systému ve všech osách dodáváno včetně upínací kostkyMaximální průměr závitování (ocel) - M46 mmMaximální průměr závitování (litina) - M52 mm
Není skladem
Proma RV-40E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena změna otáček za pomocí převodovky manuální řazení vybaveno koncovými dorazy vřetena tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu mechanický systém mazání dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M18 x 2 Závitování do ocele - M14 x 1,75
Není skladem
Proma RV-80E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena řazení za pomocí hydrauliky systém trochoidního tenkovrstvého mazání aretace pomocí hydraulického systému ve všech osách vybaveno koncovými dorazy vřetena tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu aretace pomocí hydraulickému systému ve všech osách dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M30 x 3,5 Závitování do ocele - M24 x 3
Není skladem
Proma RV-63E - Radiální vrtačka
- tuhá a masivní konstrukce velký rozsah posuvů vřetena změna otáček za pomocí převodovky vybaveno koncovými dorazy vřetena systém trochoidního tenkovrstvého mazání aretace pomocí hydraulického systému ve všech osách tlačítko chlazení a hlavní elektrický panel je na sloupu aretace pomocí hydraulickému systému ve všech osách dodáváno včetně upínací kostkyZávitování do litiny - M24 x 3 Závitování do ocele - M20 x 2,5
Není skladem
Vrtačka s příklepem, click-lock, 850w EXTOL PREMIUM 8890032
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V (bez AKU) Powerplus POWDP15200
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 18V 2,0Ah LI-ION 2BAT Powerplus POWP8040
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Není skladem
Proxxon Stolní vrtačka TBH
-14%
- 220 – 240 V.
- Otáčky vřetena: 1.080, 2.400 a 4.500/min.
- Zdvih pinoly 63 mm.
- Výškové nastavování klikou 70 mm.
Není skladem
Makita DA4000LR Úhlová vrtačka 2-13mm,710W
-12%
- Příkon: 710 W
- Otáčky naprázdno (přímý): 0 - 600 min-1
- Otáčky naprázdno (úhel 1): 0 - 400 min-1
- Otáčky naprázdno (úhel 2): 0 - 900 min-1
Není skladem
Makita DF032DSAE Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Není skladem