Vrtačky a šroubováky EXTOL CRAFT
PodkategorieZrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1300mah EXTOL CRAFT 402400
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL CRAFT 401182
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Fdv 201205-e příklep.vrtačka fieldmann
-49%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10252-a aku vrtačka fieldmann
-53%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák BS 18-201-30K II Güde 58526
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill D 23 Pro (230 V) 3003015 Optimum
-13%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 20 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 25 mm
- Max. vrtací hloubka: 80 mm
- Vyložení: 180mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sloupová převodová vrtačka OPTIdrill DH 40 CT 3034349 Optimum
-39%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 28 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 32 mm
- Max. vrtací hloubka: 120 mm
- Max. průměr stopkové frézy: 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ŠROUBOVÁK PŘÍKLEPOVÝ BSB 18-0 Güde 58503
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL PREMIUM 8890014
-7%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šroubovák elektrický, 500w, 1/4", 6nm EXTOL PREMIUM 8890501
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1600 min-1 |
| Typ sklíčidla: | 1/4" šestihran |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, click-lock, 850w EXTOL INDUSTRIAL 8790031
-7%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 27000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASV 202-2B Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EVP 13 E-2H3 Příklepová vrtačka NAREX
-14%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 650 W
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 0–1 100 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 0–3 000 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EV 13 G-2A Vrtačka NAREX
-13%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37-Li HYBRO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EVM 32-2 RLE Magnetická vrtačka NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 050 W
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 70–270 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 100–500 /min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18PD3-120SA17 aku 18V příklepová vrtačka + 1x 2Ah baterie + nabíječka + taška + sada bitů ...
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 55 stojanová vrtačka s křížovým laserem
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky: variabilní, 500-2600 ot/min
- Rozměr stolu: 320 x 305 x 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 16 VLS stojanová vrtačka
-6%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 500 W
- Otáčky: 600 - 2650 (5 rychl.) ot/min
- Rozměr stolu: 160 x 160 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DP 16 SL stojanová vrtačka s křížovým laserem
-2%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 550 W
- Otáčky: 510 - 2430 ot/min
- Rozměr stolu: 194 x 165 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma PTB-16/230V - Stolní vrtačka
- Stolní sloupová stojanová vrtačka PROMA PTB-16/230V Stolní vrtačka PROMA PTB-16/230V je pro svou jednoduchou konstrukci a základní výbavu cenově výhodná stolní vrtačka, u které je převod síly z jednofázového 230V motoru na vřeteno zajištěn klínovými řemeny přes čtyřstupňové řemenice. Díky své výbavě a hliníkovému tělu motoru je vrtačka ideální pro kutily a výukové dílny (školící zařízení).Hlavní výhody
- Výkonný motor v hliníkovém pouzdře s vysokým krouticím momentem v provedení IP 54Kvalitní kuličková ložiska zajišťují vysokou přesnost chodu vřetena Použití vyvážených řemenic a kvalitních řemenů garantuje klidný a tichý chod Rozměrný stůl s výškovým nastavením pomocí ozubeného hřebene Stůl je možno naklápět v rozmezí ±45° Dodáváno s T-drážkami i na rovné, přesně obrobené ploše základové desky Obrobená plocha základny pro upínání vyšších obrobků Pohodlné ovládání pomocí ergonomicky tvarovaných rukojetíRozteč drážek stolu je 133 mm - vhodné pro upnutí svěráků PROMA SV-100, SVP-100 a SVV-100. Možné použít i větší svěráky bez možnosti upnutí ke stolku.Součásti dodávky stolní vrtačky PROMA PTB-16/230V
- Zubové sklíčidlo 3 - 16 mm /B 16Upínací trn MK 2 / B 16 Ochranný kryt sklíčidla Vyrážecí klín trnu sklíčidla Servisní nářadí
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill DP 26 T (230 V) 3020620T Optimum
-12%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 20 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 25 mm
- Max. vrtací hloubka: 95 mm
- Vyložení: 209mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill DQ 32 3191049 Optimum
-10%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 25 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 30 mm
- Max. vrtací hloubka: 120 mm
- Vyložení: 254mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill B 16 H 3020217 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 11 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 13 mm
- Max. vrtací hloubka: 65 mm
- Vyložení: 130mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní vrtačka OPTIdrill B 24 H (400 V) 3020243 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 20 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 24 mm
- Max. vrtací hloubka: 85 mm
- Vyložení: 165mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sloupová vrtačka OPTIdrill B 28 H 3020283 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 24 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 28 mm
- Max. vrtací hloubka: 105 mm
- Vyložení: 200mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás