Vrtačky a šroubováky EXTOL CRAFT
PodkategorieZrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1300mah EXTOL CRAFT 402400
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL CRAFT 401182
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Akumulátorový dvourychlostní vrtací šroubovák UniversalDrill 18V BOSCH 06039D4001
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák EasyDrill 18V-40 BOSCH 06039D8005
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka UniversalImpact 18V-60 BOSCH 06039D7102
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka UniversalImpact 18V-60 BOSCH 06039D7101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka UniversalImpact 18V-60 BOSCH 06039D7100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák EasyImpact 1200 BOSCH 06039D3105
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák UniversalDrill 18V-60 BOSCH 06039D7000
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka EasyImpact 18V-40 BOSCH 06039D8101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka EasyImpact 18V-40 BOSCH 06039D8100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák UniversalDrill 18V-60 BOSCH 06039D7002
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák UniversalDrill 18V-60 BOSCH 06039D7001
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová příklepová vrtačka EasyImpact 18V-40 BOSCH 06039D8102
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák EasyDrill 18V-40 BOSCH 06039D8004
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák EasyDrill 18V-40 BOSCH 06039D8000
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka AdvancedImpact 900 BOSCH 0603174020
-21%
- Max. výstupní výkon: 1.050 W
- Jmenovitý příkon: 900 W
- Jmenovitý krouticí moment, 1. stupeň: 1,6 Nm
- Jmenovitý krouticí moment, 2. stupeň: 0,5 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka EasyImpact 600 BOSCH 0603133020
-12%
- Max. výstupní výkon: 370 W
- Jmenovitý příkon: 600 W
- Jmenovitý krouticí moment: 1,2 Nm
- Krouticí moment ve shodě s EN 60745: 15,0 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka EasyImpact 570 BOSCH 0603133220
-12%
- Max. výstupní výkon: 370 W
- Jmenovitý příkon: 570 W
- Jmenovitý krouticí moment: 1,2 Nm
- Krouticí moment ve shodě s EN 60745: 15,0 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka EasyImpact 600 BOSCH 0603133021
-12%
- Max. výstupní výkon: 370 W
- Jmenovitý příkon: 600 W
- Jmenovitý krouticí moment: 1,2 Nm
- Krouticí moment ve shodě s EN 60745: 15,0 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák EasyDrill 1200 BOSCH 06039D3007
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový dvourychlostní vrtací šroubovák UniversalDrill 18V BOSCH 06039D4002
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový dvourychlostní kombinovaný šroubovák PSB 18 LI-2 Ergonomic BOSCH 06039B0301
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák Sada IXO 7 BOSCH 06039E0021
-12%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5.5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák IXO 7 BOSCH 06039E0020
-12%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5.5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák PushDrive BOSCH 06039C6020
-12%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás