Vrtačky a šroubováky EXTOL CRAFT
PodkategorieZrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák aku 3,6v li-ion, 1300mah se svítilnou EXTOL CRAFT 402114
-21%
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1300mah EXTOL CRAFT 402400
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, 750w EXTOL CRAFT 401182
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Stolní vrtačka OPTIdrill B 24 H (230 V) 3020241 Optimum
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 20 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 24 mm
- Max. vrtací hloubka: 85 mm
- Vyložení: 165mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF485SFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák GSR 12V-35 HX BOSCH 06019J9100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák GSR 12V-35 HX BOSCH 06019J9103
-12%
| Napětí akumulátoru: | 121 V |
|---|---|
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Max. otáčky: | 1750 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák GSR 12V-35 HX BOSCH 06019J9101
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 120-LI BOSCH 06019G8102
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 120-LI BOSCH 06019G8100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka GSB 600 BOSCH 06011A0320
-12%
- Jmenovitý příkon: 600 W
- Volnoběžné otáčky, 1. stupeň, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, 1. stupeň, do: 3.000 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, 1. stupeň: 0 – 3.000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 120-LI BOSCH 06019G8000
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové příklepové vrtací šroubováky GSB 185-LI BOSCH 06019K3103
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-110 C BOSCH 06019G030A
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-110 C BOSCH 06019G0109
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5106
-15%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5105
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 8000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5101
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 100 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinovaná sada Kombinovaná sada: akumulátorový vrtací šroubovák GSR 120-Li + akumulátorový rázo...
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-35 FC BOSCH 06019H3004
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-35 FC BOSCH 06019H3003
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-35 FC BOSCH 06019H3002
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-35 FC BOSCH 06019H3001
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-35 FC BOSCH 06019H3000
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 BOSCH 06019H5001
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Příklepová vrtačka GSB 24-2 BOSCH 060119C801
-12%
- Krouticí moment, max., 2. stupeň: 14,5 Nm
- Sklíčidlo, provedení: 13mm rychloupínací sklíčidlo
- Jmenovitý příkon: 1.100 W
- Volnoběžné otáčky, 1. stupeň, od: 0 Ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák GSR 12V-35 HX BOSCH 06019J9102
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás