Vrtačky a šroubováky Aircraft
PodkategoriePneumatická vrtačka BM R+L PRO 2404100 Aircraft
- Max. provozní tlak: 6 bar
- Spotřeba vzduchu: 360 l/min
- Vrtací výkon max. | ocel: 10 mm
- Max. průměr vrtáku | dřevo: 20 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová vrtačka WB 10-1 PRO 2404120 Aircraft
-13%
- Max. provozní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu (průměrná): 175 l/min
- Vrtací výkon max. | ocel: 10 mm
- Max. průměr vrtáku | dřevo: 20 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pneumatická vrtačka BM-C 13 PRO 2404115 Aircraft
-13%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 238 l/min
- Rozsah upnutí: 2-13mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pneumatická vrtačka BM-C 10 PRO 2404110 Aircraft
-13%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 238 l/min
- Rozsah upnutí: 1-10mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 10 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pistolový šroubovák PS-C PRO 2404125 Aircraft
-13%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 238 l/min
- Max. utahovací moment: 3 - 8 Nm
- Upnutí: 1/4"
Není skladem
Podobné produkty
Makita DF333DSAE Aku šroubovák Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-šroubovák 10,8 V FLEX DD 2G 10.8-EC/4.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtací šroubovák 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC
-8%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Stolní vrtačka TBM 220
-4%
- 220 – 240 V. 85W. 50/60 Hz.
- Počet otáček: 1.800, 4.700 a 8.500/min.
- Zdvih pinoly 30 mm.
- Vyložení (od sloupu ke středu vrtacího vřetene) 140 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DFR550Z Aku šroubovák se zásobníkem 25-55mm,Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 4.000 min-1
- Šrouby do sádrokartonu: 4 x 25 - 55 mm
- Upínání nástroje: šestihran 1/4''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP2050HJ Příklepová vrtačka,1,5-13mm,2rychlosti,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Max. počet úderů: | 58000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP1640K Příklepová vrtačka s kufrem 1,5-13mm,680W
-12%
| Příkon: | 680 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita FS2700 Elektronický šroubovák 32/18Nm,2500ot,570W
-12%
- Příkon: 570 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.500 min-1
- Utahovací moment (tvrdý/měkký): 32 / 18 Nm
- Samořezné šrouby: 6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DFS250Z Aku šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.500 min-1
- Šrouby do sádrokartonu: 5 mm
- Upínání nástroje: šestihran 1/4''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka pro slepé díry s integrovaným přívodem vody, s PRCD ochranným spínačem FLEX BHW 1549 VR 2...
- Příkon 1200 WVýkon 700 WOtáčky při zatížení 3000-9000 ot/minOtáčky při chodu naprázdno 3500-10000 ot/minUpnutí nástroje M 14Ø diamantového vrtáku 5-10 mmDélka kabelu 4,0 mHmotnost 3,3 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10301-a aku vrtačka fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 14,4 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200501-e příklep. vrtačka fieldmann
-42%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10102-a aku šroubovák fieldmann
-47%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10201-a aku vrtačka fieldmann
-26%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70215-0 20v vrtačka fieldmann
-41%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10101-a aku šroubovák fieldmann
-49%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduv 70105-0 20v vrtačka fieldmann
-34%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200711-e příklep. vrtačka fieldmann
-32%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 10103-a aku šroubovák fieldmann
-38%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 800 mAh |
| Max. krouticí moment: | 3 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200751-e příklep.vrtačka fieldmann
-45%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sloupová převodová vrtačka OPTIdrill DH 55 G 3034265 Optimum
-36%
- Vrtací výkon trvalý | ocel: 50 mm
- Vrtací výkon max. | ocel: 55 mm
- Max. vrtací hloubka: 200 mm
- Max. závitovací výkon: M42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10205-51ar vrtačka s nář. fieldmann
-38%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10250-a aku vrtačka 12v fieldmann
-11%
- Aku vrtačka
- Fieldmann FDV 10250-ALi-Ion 12 V 1500 mAh
- 2 rychlosti: 0-350/0-1400 ot./min.
- Nastavení točivého momentu: 20+1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 10350-a aku vrtačka fieldmann
-34%
- Aku vrtačka
- Fieldmann FDV 10350-ALi-Ion 14,4V/ 1400 mAh
- Volnoběžné otářky: 0-350/ 0-1400
- Nastavení kroutícího momentu: 19+1+1 (nastavení spojky + nastavení vrtání)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás