Úhlové brusky (flexa) Ferm
PodkategorieFerm AGM1087 - Úhlová bruska 850W 125mm
-22%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 880 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1125 - Aku úhlová bruska 20V 115cm - bez akumulátoru - Platform
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1141 - Úhlová bruska 500W 115mm
-12%
- AGM1141 - Úhlová bruska 500W 115mmAGM1141 - Úhlová bruska je malá, praktická bruska vhodná pro širokou škálu aplikací. Můžete ji použít na řezání kovových trubek, broušení betonových podlah, odbrušování svarů, odstraňování starých nátěrů nebo leštění kovových povrchů. Její univerzálnost z ní dělá nepostradatelný nástroj pro každou dílnu, stavbu nebo domácí použití. Rukojeť zajišťuje pevný a pohodlný úchop, což minimalizuje únavu rukou a zvyšuje přesnost práce.Hlavní výhody
- Štíhlé tělo brusky přizpůsobené pro snadné uchopení
- Aretace vřetene
- 3 polohy rukojeti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm AGM1061S - Úhlová bruska 900 W 125 mm
- Ruční úhlové brusky Ferm mají široké využití v mnoha odvětvích výroby a údržby. Jsou určeny pro řezání a broušení materiálu, broušení a leštění ploch za použití rotačního kartáče. Jsou uzpůsobeny k upnutí do stojanů pro jednodušší víceúčelové použití.Měkčená konstrukce stroje
- LED indikace k indikaci napájení a servisní interval výměny uhlíkůDélka napájecího kabelu - 3m
- Dodáváno bez kotouče
Není skladem
Podobné produkty
1200 W úhlová bruska, univerzálně použitelná, 125 mm FLEX L 12-11 125 230/CEE
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 11500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-úhlová bruska s variabilními otáčkami a brzdou 18,0 V, 125 mm FLEX LBE 125 18.0-EC C
-9%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-úhlová bruska s variabilními otáčkami a brzdou 18,0 V, 125 mm FLEX LBE 125 18.0-EC/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-úhlová bruska s variabilními otáčkami a brzdou 18,0 V, 125 mm FLEX LBE 125 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-úhlová bruska s brzdou 18,0 V, 125 mm FLEX LB 125 18.0-EC C
-10%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-úhlová bruska s brzdou 18,0 V, 125 mm FLEX LB 125 18.0-EC/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-úhlová bruska s brzdou 18,0 V, 125 mm FLEX LB 125 18.0-EC
-3%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA035GZ Aku úhlová bruska 150mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku úhlová bruska 20V 115mm SET Powerplus POWDP35150
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5050R Úhlová bruska 125mm,1300W
-12%
- Příkon: 1300 W
- Otáčky naprázdno: 11.000 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5050 Úhlová bruska 125mm,1300W
-12%
- Příkon: 1300 W
- Otáčky naprázdno: 11.000 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA029GM201 Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA029GZ Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA005GM201 Aku úhlová bruska 125mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA005GZ01 Aku úhlová bruska 125mm Li-ion XGT 40V,Makpac, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA519Z Aku úhlová bruska s regulací a X-lock 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9565HRZ Úhlová bruska 125mm,SJS,1100W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9558HNRGK Úhlová bruska 125mm,840W,kufr
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 840 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita M9503R Úhlová bruska MT 125mm,570W
-22%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 570 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1200 W úhlová bruska, 125 mm FLEX L 1506 VR 230/CEE
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Variabilní úhlová bruska 1400 W,125 mm, pro práci v rozsahu nižších otáček FLEX L 3406 VRG 230/CE...
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 7500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 125 mm - 1 200 W Powerplus POWX0614
-11%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem
Bruska úhlová, 125mm, 1150w EXTOL INDUSTRIAL 8792006
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Úhlová bruska 125mm VRS 850W SKIL 9132AC+přísluš.
- Základová deska 200 x 200 mm, sloup délka 500 mm, vyložení 140mm, zdvih 65mm, otáčení hlavy 90°, objímka prům. 43mm
Není skladem