Stavba a dílna Wagner
Podkategorieváleček 230/12mm Wagner 998230
-4%
- Šířka válečku: 230 mmVýška vlasu válečku: 12 mm
Skladem - ihned k odběru
Wood & Metal Sprayer 150 Wagner 2359328
-8%
- •Příkon: 300 W•Atomizační výkon: 70 W•Rychlost práce: 5 m2 za 10 min•Průtok: 0 - 140 ml/min, plynule regulovatelný•Max. viskozita: 100 DIN-sec•Objem nádobky: 600 ml
Skladem - ihned k odběru
Jehlová tryska Wagner 209045
- Jehlová tryska 0,5 mm pro přístroje W95, W140P, W180P a W450SE. Vhodná k stříkání a čištění na špatně dostupných místech.
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Ferm DSM1009 - Rohová delta bruska 280W (FDS-280)
-13%
| Výkon: | 280 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Rychlost kmitání: | 10000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - ihned k odběru
Proma Elektrody rutilové - 2,0 x 300 2,5 kg
- Svařovací elektrody rutilové J421 Ø 2,0 mm, délka 300 mm, balení 2,5kgNelegovaná obalená MMA elektroda s rutilovým obalem. Pro svařování běžných nelegovaných ocelí.Nelegované obalené svařovací elektrody PROMA s mezí kluzu 480 MPa. Nejpoužívanější rutilové elektrody pro svařování všech běžných konstrukčních nelegovaných ocelí. Má vynikající operativní vlastnosti při svařování ve všech polohách. Elektroda najde využití při svařování strojů, konstrukcí, zásobníků nebo dopravních prostředků a je velmi vhodná pro stehování a svařování tenkých plechů. Vhodné pro svařování invertorem i transformátorem.Odpovídá označení AWS A5.1. E6013 - možno použít jako náhradu E - R 117Pro materiál: KV: 80J (-20%)
- Rm: 480 MpaC: 0,05 %
- RE: 370 MpaMn: 0,5 %
- AS: 26 %Si: 0,28%Doporučené svařovací proudy AC, DC +/(-)
Skladem - ihned k odběru
Hliníkový kufr 320x230x160mm stříbrný Kreator KRT640106S
-12%
- Rozměr: 320x230x160 mm
- Barva: stříbrná
Skladem - ihned k odběru
Makita 9911 Pásová bruska 457x76mm,650W
-26%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G150 Kreator KRT232007
-15%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G120 Kreator KRT220007
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-5%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá 90°, pneu, mini FORTUM 4795036
-14%
- Délka: 170mm
- Hmotnost: 0,5kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - ihned k odběru
Pásová bruska BS 76-900 E Güde 58146
-22%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 530 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Domácí a zahradní automat HWA 1100.1 VF Güde 93907
-16%
- Síťové napětí: 230 V
- Výkon motoru: 1100 W/P1
- Max. čerpané množství: 4600 l/h
- Výtlak: 46 m
Skladem - ihned k odběru
Kleště nýtovací pákové, m3-m12, 340mm FORTUM 4770633
-25%
- Technické parametry: M3-M12, 340mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: pro nýtovací matice M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12 z materiálů Al, mosaz, ocel, nerezová ocel
Skladem - ihned k odběru
Leštička orbitální, 600w EXTOL PREMIUM 8892510
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 600 W |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro nýtovací matice m3-m8, crmov FORTUM 4770654
-23%
- Info: náhradní nýtovací trny : 4770655-4770659
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro nýtovací matice M3-M8
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-26%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
BT-02 Pracovní rádio NAREX
-7%
- Třída ochrany: IP 65
- Akumulátor: Li-Ion 7,2 V / 4 800 mAh
- Napájení z elektrické sítě: 100–240 V
- Napájení z akumulátoru: 7,2 V
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9020RF Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Separátor / vysavač popela 1 800W (20L) Powerplus POWX3018
-10%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.800 W
- Sací výkon cca: 18 kPa
- Objem nádoby: 20 l
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL CRAFT 403114
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Rudlík 120kg 6 kol schodišťový, skládací Kreator KRT670306
-13%
- Max. zatížení 120 kgRozměr lopaty 300 x 290 mmCelková velikost: 1120 x 485 x 645 mmCelková složená velikost: 730 x 485 x 365 mmPrůměr kola: 150 x 33 mm (PPplusTPR)Ocelový rám a lopata
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-40%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton 1220W Powerplus POWX0478
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý výkon: 1 220 W
- Průměr kotouče: 225 mm
- Otáčky: 1.500 - 2.300 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-2%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 120x1000mm Kreator KRT552010
-6%
- Ocelová vodící lišta: 5x26mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Dřevěná rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Brusný kámen 150x50x20mm Kreator KRT452004
-7%
- Rozměr: 150 x 50 x 20 mm
Skladem - ihned k odběru