Stavba a dílna -
PodkategoriePodobné produkty
Halogenový topný zářič VT 1200 Güde
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 800 kW |
| Typ topidla: | Halogen |
| Regulace výkonu: | Ano |
Není skladem
ZÁVĚSNÝ DRŽÁK NA PILY Güde 40778
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 80
- Výška sestaveného zařízení v mm: 65
- Délka sestaveného zařízení v mm: 55
Není skladem
Radiální řezačka obkladů RFS 200 Güde 55374
-28%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 800 W
Není skladem
Stavební míchačka GZM 120 Güde 55459
-31%
- Napětí: 230 V
- Objem bubnu: 120 l
- Výkon: 2000 W
- Otáčky bubnu: 30 min-¹
Není skladem
Skříň na nářadí TYP UNIVERSAL Güde 40685
-30%
- Šířka: 780 mm
- Hloubka: 380 mm
- Výška: 1.920 mm
- Vybavení: 4 police/3 zásuvky
Není skladem
Skříň na nářadí TYP B Güde 40678
-19%
- Šířka: 780 mm
- Hloubka: 380 mm
- Výška: 1.920 mm
- Vybavení: 4 police
Není skladem
Pojízdný autozvedák SRWH 2500 LFH 6201126 Unicraft
-34%
- Max. nosnost: 2500 kg
- Min. výška: 75 mm
- Max. výška: 500 mm
- Zdvih: 425 mm
Není skladem
Měřítko posuvné digitální, rozsah 0-150mm/0,1mm TOTAL TMT331501
- Technické parametry: rozsah 0-150mm/0,1mm
- Značka: TOTAL
Není skladem
Elektrický přímotop GEH 15 Güde 85180
-29%
- Umístění přímotopu: volně stojící
- Typ ovládání přímotopu: manuální
- Síťové napětí: 380-400 V
- Typ přímotopu: elektrický
Není skladem
Radiální řezačka obkladů RFS 300 Güde 55376
-30%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50 Hz
- Výkon motoru (P1): 1500 W
Není skladem
Invertorový generátor proudu ISG 6600-3 E Güde 40724
-30%
- Šířka: 530 mm
- Výška: 630 mm
- Délka: 760 mm
- Výkon motoru: 7,5 kW • 10,1 HP
Není skladem
Naftová turbína GD 30 IK Güde 85110
-31%
| Výkon: | 30 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 760 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Není skladem
Generátor proudu GSE 3701 RS Güde 40728
-30%
- Zdvihový objem válce: 208 cm3
- Výkon motoru: 4,0 kW • 5,5 HP
- Napětí: 230 V
- Maximální výkon: 2,8 kW
Není skladem
EUROM EK2K Round
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2 kW |
| Průtok vzduchu: | 310 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Není skladem
EUROM SAFE-T 2000
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2 kW |
| Průtok vzduchu: | 240 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Není skladem
Telwin LEADER 150 START - Nabíjecí zdroj se startem
-7%
- LEADER 150 START - Nabíjecí zdroj se startemLEADER 150 START Nabíječka a startér pro nabíjení baterií s volným elektrolytem (WET) s napětím 12 V a startování všech typů vozidel, vhodná pro osobní automobily.Hlavní výhody
- Pomocný startVolba normálního nabíjení, rychlého nabíjení (BOOST), rychlého startu
- Zobrazení nabíjecího a startovacího proudu
- Ochrana proti přetížení aOchrana proti přepólování
Není skladem
Scheppach MIX 180 stavební míchačka na beton 180 l
-13%
- Objem bubnu: 180 l
- Typ motoru: 230 V/ 50 Hz
- Příkon: 800 W
- Otáčky: 2750 ot/min
Není skladem
HS Flamingo ESPO II krémová krbová kamna
-10%
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 200 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo ESPO II hnědá sametová krbová kamna
-10%
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 200 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo ESPO II šedá krbová kamna
-10%
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 200 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo SAPORO 11/5 šedá teplovodní krbová kamna s 5 kW výměníkem
-9%
| Jmenovitý výkon: | 11 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 300 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ano |
Není skladem
HS Flamingo SAPORO 11 hnědá teplovzdušná krbová kamna
-5%
| Jmenovitý výkon: | 11 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 300 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo PICCOLO I hnědá - samet krbová kamna
-10%
| Jmenovitý výkon: | 7 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 275 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo MEDIE I černá krbová kamna
-10%
| Jmenovitý výkon: | 12 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 400 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem