Stavba a dílna EXTOL INDUSTRIAL
PodkategorieKolečko dvoukolák s převodovkou aku, 260kg, 100l, 40v li-ion, 6ah EXTOL INDUSTRIAL 8791590
- Baterie: 40V Li-ion
- Dojezd na aku: 3-20 km (1-5h)
- Hmotnost s baterií: 38kg
- Kapacita baterie: 6Ah
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kolečko dvoukolák s převodovkou aku share20v, 260kg, 100l, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRI...
- Baterie: 2×SHARE20V Li-ion
- Dojezd na aku: 3-20 km (1-5h)
- Hmotnost s baterií: 38kg
- Krytí: IP64
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
LANOVÝ NAVIJÁK TYP 360 Güde 55125
-23%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 220
- Výška sestaveného zařízení v mm: 120
- Délka sestaveného zařízení v mm: 270
- Délka lana: 10 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrocentrála benzínová 17hp/8,2kw, podvozek, elektrický start HERON 8896145
- Ac jmenovitý proud: 32,6A/230V
- Dc jmenovitý proud: 8,3A/12V
- Hmotnost s el.startem: 97kg
- Krytí: IP23
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační deska Lumag RP 1400PRO
-10%
| Hmotnost: | 126 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 30 cm |
| Odstředivá síla: | 20 kN |
| Šířka desky: | 450 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ZÁVĚSNÝ DRŽÁK ŠROUBOVÁKŮ Güde 40781
-30%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 35
- Výška sestaveného zařízení v mm: 42
- Délka sestaveného zařízení v mm: 200
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační deska GRP 260 Güde 55558
-28%
| Hmotnost: | 268 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 90 cm |
| Odstředivá síla: | 38 kN |
| Šířka desky: | 480 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrocentrála benzínová 15hp/6,8kw/8,5kva (400v), 5,5kw (230v), podvozek HERON 8896418
- Ac jmenovitý proud: If 11,4A/400V, 21,7A/230V
- Dc jmenovitý proud: 8,3A/12V
- Hmotnost: 89,6kg
- Krytí: IP23
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické závěsné topidlo MASTER TR 9 D
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 9 kW |
| Průtok vzduchu: | 1700 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrocentrála benzínová, 13hp/5,5kw (400v) 3x1,8kw (230v) EXTOL CRAFT 421011
- Ac jmenovitý proud: 22,1A/230V, IS 15,9A/400V
- Dc jmenovitý proud: 8,3A/12V
- Hmotnost: 83kg
- Max. odběr z 230v zásuvky: <1,8kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 300
-9%
| Max. nosnost : | 300 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 150 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SADA ZÁVĚSNÝCH HÁKŮ A DRŽÁKŮ Güde 40768
-26%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 200
- Výška sestaveného zařízení v mm: 75
- Délka sestaveného zařízení v mm: 218
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Metr svinovací, 5m, š. pásku 19mm EXTOL CRAFT 3145
- Info: II. tř. přesnosti, pryžový obal
- Technické parametry: 5m, š. pásku 19mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo s ventilátorem MASTER B 3 ECA
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 3 kW |
| Průtok vzduchu: | 288 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
UNIVERZÁLNÍ PODSTAVEC GUG 135 Güde 94713
-25%
- Celkové rozměry: 1.100 x 505 x 900 mm
- Maximální rozsah upnutí: 450 x 850 mm
- Maximální nosnost: 100 kg
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 510
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Generátor proudu GSE 6701 RS Güde 40730
-13%
- Zdvihový objem válce: 420 cm3
- Výkon motoru: 9,0 kW • 12,2 HP
- Napětí: 2 × 230 V
- 1 × 400 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ZVEDÁK HYDR. GRH 2,5/460 AL Güde 18037
-26%
- Maximální nosnost: 2.500 kg
- Minimální výška: 100 mm
- Maximální výška zdvihu: 460 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Koza stavební skládací 1kus, nosnost 590kg, výška 61,5-82cm FORTUM 4759999
- Technické parametry: nosnost 590kg, výška 61,5-82cm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezačka obkladů ložisková, 600mm EXTOL PREMIUM 8841076
-7%
- Technické parametry: 600mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: rozměr základny 810x200x25mm, max. délka řezu 600mm,hmotnost 6,1kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Dílenský nábytek GWS 6dílná sada Güde 40495
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 2360
- Výška sestaveného zařízení v mm: 2050
- Délka sestaveného zařízení v mm: 500
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační pěch GVS 80 Güde 55540
-28%
- Zdvihový objem válce: 149 cm³
- Výkon motoru: 3,2 kW
- Počet úderů: 650 vpm
- Volnoběžné otáčky: 1800 min-¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mini dumper GAD 400.1/4x4 Güde 55525
-14%
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 120 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Digitální sklonoměr WM 90-4 5910094 Holzkraft
-14%
- Rozměry (š × v × h): 60×60×25 mm
- Hmotnost: 82 g
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ZÁVĚSNÝ PANEL GL 1200 Güde 40475
-22%
- Šířka: 1.200 mm
- Hloubka: 20 mm
- Výška: 550 mm
- Děrovaný rastr: 38 x 38 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kolečko aku, 150kg, 80l, 40v li-ion, 6ah EXTOL PREMIUM 8891590
- Baterie: 40V Li-ion
- Dojezd na aku: 3-20km (1-5h)Hmotnost s baterií: 24,7kg
- Kapacita baterie: 6Ah
- Krytí: IP64
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační deska GRP 160 Güde 55539
-28%
| Hmotnost: | 180 Kg |
|---|---|
| Účinná hloubka hutnění: | 60 cm |
| Odstředivá síla: | 30.5 kN |
| Šířka desky: | 500 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás