Šroubováky Narex
PodkategorieAS 37-2 HYBRO EVO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 5 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASV 202-2B Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37-Li HYBRO Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASP 200-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 47 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSP 13-2 Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 75 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AS 37 HYBRO LADY Akumulátorový hybridní šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0.85 mAh |
| Max. krouticí moment: | 10 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSV 13-2 Akumulátorový vrtací šroubovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASP 202-2B Akumulátorová příklepová vrtačka NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 67 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-90 C BOSCH 06019K6006
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-90 C BOSCH 06019K6104
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-90 C BOSCH 06019K6004
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-90 C BOSCH 06019K6000
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5102
-20%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-150 C BOSCH 06019J5005
-21%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 8000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-150 C BOSCH 06019J5002
-16%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-150 C BOSCH 06019J5001
-18%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-15 FC BOSCH 06019F6000
-12%
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
- Napětí akumulátoru: 12,0 V
- Max. Ø šroubování: 7 mm
- Sklíčidlo, provedení: 10mm rychloupínací sklíčidlo
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový sádrokartonářský šroubovák GTB 12V-11 BOSCH 06019E4002
-12%
- Napětí akumulátoru: 12,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 0,9 kg
- Max. krouticí moment (měkký šroubový spoj): 3 Nm
- Max. krouticí moment (tuhý/měkký šroubový spoj): 3 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-50 BOSCH 06019H5100
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka 20V (bez AKU) Powerplus POWDPO1000
-9%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.500 min⁻¹
- Nastavení momentu: 19 plus 1
- Max. kroutící moment: 30 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem bezuhlíková 20V 120Nm 2BAT Powerplus POWX00530
-10%
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 2.000 mAh Li-Ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 600 / 0 - 2.000 min⁻¹
- Příklep: 9.000 - 30.000 min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku šroubovák / vrtačka 20V plus 78ks přísl. v kufru (bez AKU) Powerplus POWDP15110
-6%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1.550 min⁻¹
- Nastavení momentu: 25 plus 1
- Max. kroutící moment: 40 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF458RF3J Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 3xaku 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP482RTJ Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 51 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP458Z Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP330DWE Aku příklepový šroubovák Li-ion 10,8V/1,3Ah
-18%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF484RFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD111DZ Aku bezuhlíkový rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-17%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP484Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485RTJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“ 3085HC
- Napětí: 20 V Max, Akumulátorové články: Lithium-Ion, Volnoběžné otáčky: 0-500/0-1800 /min, Max. krouticí moment tuhý spoj: 130 nm, Bezkartáčový: Ano, Typ sklíčidla: Rychloupínací sklíčidlo s jednoduchou objímkou a aretací, Max. průměr vrtání do zdiva: 13 mm, Max. průměr vrtání do dřeva: 50 mm, Max. průměr vrtání do oceli: 13 mm, Nastavení krouticího momentu: 24+1+1, Max. rychlost příklepu: 0-7500/0-27000 /min, LED světlo: Ano
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HB
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás