Šroubováky EXTOL PREMIUM
PodkategorieVrtací šroubovák aku share20v, 20v li-ion (2×), 1500mah EXTOL PREMIUM 8891802
-18%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 28 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku share20v, 20v li-ion, 1500mah EXTOL PREMIUM 8891800
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 28 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891152 vrtací šroubovák aku, 12v li-ion (2x), 1500mah EXTOL PREMIUM ...
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, 1500mah EXTOL PREMIUM 8891150
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891150T
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 21 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891802, vrtací šroubovák aku, 18v li-ion (2x), 1500mah EXTOL PREMIUM...
- Baterie: 18V Li-ion (2x)
- Hmotnost s baterií: 1,3kg
- Kapacita baterie: 1500mAh
- L/p chod: ano
Není skladem
Podobné produkty
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 130 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HC
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V (bez AKU) Powerplus POWDP15200
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 18V 2,0Ah LI-ION 2BAT Powerplus POWP8040
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Není skladem
Makita DF032DSAE Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Není skladem